Sylwia Bomba pokazała córkę z mężem
fot. Instagram

Mąż Sylwii Bomby bawi się z córką, a fanki okrutnie KPIĄ. „Jesteście zazdrosne!”

Sylwia Bomba nie przejmuje się złośliwymi komentarzami na temat swojego męża, choć niektóre są naprawdę niesmaczne. Czy fanki są zazdrosne o ojca jej córeczki?
Magdalena Drab
Sylwia Bomba pokazała córkę z mężem
fot. Instagram
Sylwia Bomba publikuje w sieci mnóstwo rodzinnych zdjęć, a ostatnio dzieli się z fanami fotografiami z wakacyjnego wypoczynku. Większość internautów jest zachwycona zarówno urodą Sylwii, jak i relacją, jaką mama ma z dwuletnią córeczką. Nie wszystkim jednak podoba się ojciec dziewczynki − fanki często nie mogą się powstrzymać przed złośliwościami na jego temat.

Sylwia Bomba pokazała męża z córką

Na najnowszym zdjęciu, jakie udostępniła Bomba na Instagramie, widać tatę, który kąpie się córką w jeziorze. Mała Tosia jest radosna i szczęśliwa, podobnie jak mąż Sylwii. Większość fanów dostrzegła na tym zdjęciu po prostu kochającą się rodzinę, ale niektóre fanki postanowiły skomentować wiek partnera Bomby. „Fajny dziadek” − napisała jedna z obserwatorek. I chociaż pozostałe internautki stanęły w obronie Sylwii i jej męża, to nie pierwszy raz, gdy w sieci pojawiają się przytyki pod adresem tej rodziny. Mąż Sylwii Bomby jest od niej starszy o 14 lat i zdaniem niektórych taka różnica wieku jest zbyt duża.  

Czy naprawdę kilkanaście lat różnicy między rodzicami przekreśla szanse na udany związek i szczęśliwą rodzinę? Sylwia jest chyba najlepszym dowodem na to, że wiek wcale nie gra roli. „Lepszy taki kochany tatuś niż taki co się nie interesuje albo co gorsza bije” − odpowiedziała słusznie jedna z lojalnych fanek gwiazdy. Inne sugerują, że złośliwe komentarze, to po prostu efekt... zazdrości o przystojnego męża.


Zobacz też:
Redakcja poleca: SIDS, czyli zespół nagłej śmierci łóżeczkowej u niemowląt: jak zapobiegać?
SIDS to zespół nagłej śmierci łóżeczkowej, który dotyka niemowląt. Dzieci są pozornie zdrowe, ale pewnego dnia nie budzą się już ze snu. Jednak rodzice nie są bez szans! Można zmniejszyć ryzyko SIDS i skutecznie zapobiegać nagłej śmierci łóżeczkowej niemowląt. Sprawdź, co to za choroba, i które dzieci są szczególnie zagrożone SIDS.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy