Instagram
fot. Instagram

Sylwia Przybysz o macierzyństwie: „To obóz przetrwania”. Wystarczy spojrzeć na jej zdjęcie

Sylwia Przybysz nie „lukruje” macierzyństwa. Uwielbia bycie matką, a jednocześnie podkreśla, że to ogromnie trudna praca.
Sylwia Arlak
Instagram
fot. Instagram
Sylwia Przybysz i jej partner Jan Dąbrowski w połowie marca tego roku po raz drugi zostali szczęśliwymi rodzicami. W przeciwieństwie do wielu innych gwiazd, które wydają się perfekcyjnymi mamami, piosenkarka nie upiększa rzeczywistości. Przyznaje, że opieka nad Polą i Nelą bywa wyczerpująca. Porównała macierzyństwo do „obozu przetrwania” i ostrzegła swoje obserwatorki, żeby nie wierzyły we wszystko, co widzą na Instagramie.

Sylwia Przybysz: macierzyństwo to piękna przygoda, ale i trudna praca

„Zdjęcia na Instagramie zawsze przedstawiają rodzicielstwo w ładnym świetle i faktycznie, jest to niesamowicie piękna przygoda, jednak nie zawsze bywa kolorowo, szczególnie gdy w domu ma się dwa maluchy. Wie to każdy rodzic i warto o tym mówić oraz pokazywać, jak wygląda to w rzeczywistości. Istny obóz przetrwania” – napisała Sylwia Przybysz na swoim profilu na Instagramie.

Pod postem piosenkarki pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fanki komplementują ją za szczerość i naturalność.

„Dokładnie tak. Ja już przy jednym walczę o życie, omijając wszystkie przeszkody na podłodze, a w brzuszku drugi bąbel szykuje się do psot” – napisała pierwsza z nich.

„Ja najbardziej takie lubię zdjęcia” – dodała inna obserwatorka.

„Ja mam trzy maluszki, jeden po drugim. Kocham moje dzieci bardzo mocno, ale zgadzam się, to prawdziwy obóz przetrwania. Nieraz się zastanawiam, skąd my, rodzice bierzemy na to siły. Jesteśmy niezniszczalni” – skwitowała kolejna internautka.
 


Myślicie, że to krok w dobrą stronę? Więcej gwiazd powinno zdobyć się na podobne wyznania?

Zobacz także:
Redakcja poleca: Joga w ciąży – asany dozwolone i zakazane [WIDEO]
Joga w ciąży to dobry pomysł pod warunkiem, że zajęcia prowadzi doświadczony instruktor, który potrafi dopasować praktykę jogi do potrzeb i możliwości ciężarnych. Dzięki jodze w ciąży można łagodzić ciążowe dolegliwości, zapobiegać im oraz z większą łatwością przetrwać poród. Jednak czy jogę w ciąży można praktykować już w pierwszym trymestrze? Sprawdź, jakie asany są dozwolone, a jakie zakazane oraz dowiedz się więcej o jodze w ciąży.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy