Zakończenie roku szkolnego

obiegówka
szkoła
zakończenie roku szkolnego

Obiegówka: co to jest karta obiegowa w szkole i kiedy trzeba ją złożyć?

Obiegówka to dokument, który ma poświadczyć, że osoba, która kończy naukę w danej placówce edukacyjnej, nie ma żadnych zaległości i zobowiązań wobec szkoły. Czy brak złożenia karty obiegowej może wiązać się z nieotrzymaniem świadectwa?
Małgorzata Sztylińska-Kaczyńska
Dedykacja do książki dla ucznia i uczennicy
szkoła
uczeń
zakończenie roku szkolnego

Dedykacja do książki dla ucznia i uczennicy [oryginalne pomysły, ponadczasowe cytaty]

Dedykacja do książki dla ucznia lub uczennicy to świetny i ponadczasowy pomysł, żeby wyróżnić jego lub ją za osiągnięcia w nauce. Jeśli nie masz pomysłu, jaką dedykację wpisać do książki, skorzystaj z naszych pomysłów. Na pewno cię zainspirują!
Małgorzata Sztylińska-Kaczyńska
poczet sztandarowy
szkoła
zwyczaje
zakończenie roku szkolnego

Poczet sztandarowy – znaczenie, zachowanie, komendy

Poczet sztandarowy jest w każdej szkole i bierze udział we wszystkich ważnych szkolnych uroczystościach. Tworzące go osoby muszą podczas pełnienia obowiązków odpowiednio się ubierać, nosić insygnia pocztu oraz zachowywać się w ściśle określony sposób.
Ewa Janczak-Cwil
życzenia dla ucznia
życzenia
zakończenie roku szkolnego

Życzenia dla ucznia: od wychowawcy, od nauczyciela, na zakończenie roku szkolnego

Życzenia dla ucznia to miły sposób na zakończenie szkoły i podziękowanie dzieciom za wspólny rok szkolny. Dobrze, jeśli życzenia dla uczniów wywołają uśmiech, wzruszą i pozwolą ciepło myśleć o szkole. Podajemy przykładowe, gotowe życzenia dla uczniów od wychowawcy i od nauczyciela na zakończenie roku szkolnego.
Magdalena Drab
Pożegnanie klasy 8 przez 7
zakończenie roku szkolnego

Pożegnanie 8 klasy przez klasę 7: tekst przemówienia, życzenia, wierszyki

Pożegnanie klas 8 przez 7 to zwyczajowy element uroczystości pożegnania ostatniej klasy szkoły podstawowej. Rok młodsi uczniowie oficjalnie żegnają się ze starszymi kolegami, którzy rozpoczynają kolejny etap edukacji. Sprawdź, jak można ich uhonorować.
Ewa Janczak-Cwil