GRY
 
 

"Tom i Jerry i Sherlock Holmes"

Ulubieńcy najmłodszych - Tom i Jerry - w zupełnie nowym, pełnometrażowym filmie! Tylko na DVD od 27 sierpnia!

Niezdarny kot, który zawsze pozostaje w tyle i przebiegła mysz. Tym razem łączą siły, aby schwytać grasującego w całym Londynie złodzieja biżuterii – i zrobić to zanim na trop wpadnie legendarny Sherlock Holmes!

Od 27 sierpnia w ofercie Galapagos Films najnowszy projekt z kolekcji Tom i Jerry!
Wydany w edycji direct-to-DVD „Tom i Jerry i Sherolock Holmes” to 48 minut animowanego materiału filmowego w polskiej wersji językowej oraz super dodatek specjalny: Jak narysować Toma i Jerry’ego: narysuj swoich ulubionych bohaterów dzięki wskazówkom profesjonalnego rysownika.

Po śladach wielkiej przygody kieruj się do sklepów!
Aby dostrzec trop nie potrzebujesz lupy!
Tajemnicza sprawa…

W zalanym deszczem Londynie grasuje przebiegły złodziej biżuterii! Scotland Yard wydaje się bezradny. Wszystkie tropy prowadzą do popularnego piosenkarza Reda. Wyostrzony koci nos zwęszył jednak oszustwo! Ktoś jest wrabiany! Tom i Jerry łączą swoje siły aby schwytać kanciarza! Muszą się śpieszyć. Sławny detektyw Sherlock Holmes i jego wierny pomocnik Watson depczą im po piętach! Kto pierwszy odnajdzie klucz do rozwiązania?

W odkryciu prawdy i złapaniu złoczyńcy pomaga żarłoczna, osierocona mysz Tuffy, odwieczny wróg Toma – bezdomny kot Butch oraz Droopy, pies rasy basset. Odziani w kaszkiety i uzbrojeni w lupy bohaterowie pędzą ulicami! Innym razem drepczą po niknących śladach lub w ciemnych zaułkach wspinają się na dachy. Rozpracowanie zagadki może okazać się jednak łatwiejsze niż zaprzestanie walki pomiędzy kotem a myszą. Czy uda się utrzymać rozejm zawarty w imię sprawiedliwości?

Film  w polskiej wersji językowej!
Głosów użyczyli :
SHERLOCK HOLMES - Andrzej Ferenc
DR.WATSON - Jerzy Słonka
RED - Jarosław Domin
TUFFY -  Katarzyna Łaska
BUTCH - Jacek Bursztynowicz
DROOPY - Andrzej Arciszewski
i inni.

Redakcja poleca: Jaką rolę w twoim dzieciństwie odegrała babcia? [SONDA ULICZNA]
O to, jaką rolę w naszym dzieciństwie odegrała babcia zapytaliśmy przechodniów. W niedzielę obchodzimy Dzień Babci i z tej okazji życzymy wszystkim babciom dużo zdrowia i uśmiechu!

Ocena (7 ocen)

4.3
Doładuj
Przeładuj