GRY
 
 

Warsztaty dla mam

„Mamy plany na rozwój! Zapraszamy na cykl warsztatów dla mam - Inwestycja w siebie“.

FikuMikuCafé i Ziabaqlu prezentują CYKL KOBIECY – spotkania z ekspertami z różnych dziedzin. Program otwarty jest na tematy, które zainspirują, zmotywują inne kobiety do działań kreatywnych.

Czujesz się osamotniona po porodzie?
Chcesz spotkać się z innymi mamami i podzielić swoimi refleksjami?
Pragniesz się rozwijać i szukasz wsparcia i inspiracji?

Przedstawiamy pomysł na pierwsze wydarzenie z cyklu spotkań dla kobiet poszukujących rozwoju i dążących do samorealizacji. Wychodzimy naprzeciw mamom, które często w nowej roli życiowej potrzebują wsparcia i inspiracji.

Naszymi spotkaniami chcemy pokazać, że nie są osamotnione ze swoimi odczuciami, pragnieniami czy problemami. Doświadczone mamy, ciekawe osobowości, pełne energii i nasi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w swojej dziedzinie, poprowadzą kolejne wykłady, warsztaty i rozmowy w atmosferycznym otoczeniu FikuMikuCafé.

Pragniemy zbudować małą społeczność integrującą kobiety, mamy, które potrzebują wsparcia duchowego i rozwojowego.
Na nasze spotkania można, a nawet trzeba, przychodzić z dziećmi, bo dla nich również przygotowaliśmy cały wachlarz ciekawych atrakcji.

Mamy mają swoje plany, a my pomagamy im je rozwinąć, tworzyć nowe i realizować w sposób wyjątkowy. Postanowiliśmy wykorzystać potencjał kobiet, doświadczonych i wykwalifikowanych w różnych dziedzinach.

Dzięki przeprowadzaniu warsztatów i spotkań w małych 20 osobowych grupach, będziemy mogli potraktować każdą mamę bardzo indywidualnie. W tym czasie większe szkraby będą się bawić w strefie zabaw, pod okiem naszego opiekuna.

Będziemy na bieżąco wydobywać z mam ich kreatywność i dopasowywać kolejne tematy wykładów do potrzeb i pomysłów samych uczestniczek.

Akcję "Mamy plany na rozwój" wspiera: Polsat Cafe, M jak Mama, www.polki.pl, www.babyonline.pl, sophisti.pl a także www.gogaga.pl.

Cykl Kobiecy pragniemy otworzyć spotkaniem z Natalią Orłow – projektantką Ziabaqlu oraz Agnieszką Żuralską-Lazar - ekspertą Instytutu Dermika Salon&Spa.

Temat najbliższych warsztatów:

Atrakcyjna po ciąży – sposoby na piękne ciało i dobre samopoczucie!

Każda mama i jej dziecko dostanie po warsztatach mały prezent od prowadzących.
Bilet wstępu – 38 zł
Osoba towarzysząca – 25 zł.

Pierwsze spotkanie odbędzie się 3 lutego o godzinie 11:00.

Zapisy: zapisy@mamyplany.com
Konto do przedpłat: mBank 86 1140 2004 0000 3402 7199 2148
(W tytule proszę podać imię i nazwisko osób biorących udział w warsztatach)

W razie rezygnacji bardzo prosimy o maila z informacją.
Dziękujemy i do zobaczenia!
Redakcja poleca: Warsztaty Mamo to ja - Jestem mamą 2014
Relacja z warsztatów dla mam dzieci do pierwszego roku życia w Warszawie - 2014 rok

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj