Weronika Rosati spaceruje nocą po Los Angeles. Poród już blisko
fot. ONS

Weronika Rosati spaceruje nocą po Los Angeles. Poród już blisko

Niedawno pisaliśmy o tym, że Weronika Rosati pozowała nago do aktu. Tym razem aktorka pochwaliła się zdjęciem z nocnego spaceru po Los Angeles.
Weronika Rosati spaceruje nocą po Los Angeles. Poród już blisko
fot. ONS
Już niebawem Weronika Rosati zostanie świeżo upieczoną mamą. Dla przypomnienia, w ubiegłym roku zaczęła spotykać się z ortopedą, Robertem Śmigielskim. W lipcu tego roku para oficjalnie ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Dziecko Weroniki Rosati i Roberta Śmigielskiego ma przyjść na świat późną jesienią 2017 roku.

Choć aktorka jest już w ostatnim trymestrze ciąży, do samego końca nie rezygnuje z aktywności zawodowej. Często widuje się ją na imprezach firmowych, a jej spory brzuszek budzi ogromne zainteresowanie fotoreporterów i mediów. Nic dziwnego – ciąża służy Weronice, dlatego aktorka chętnie pozuje do zdjęć.

Oprócz urody kwitnie także kariera aktorka Weroniki. Niedawno aktorkę mogliśmy podziwiać w nowym serialu TVN Diagnoza. Niedawno Rosati wybrała się także do Kalifornii, gdzie pochwaliła się także wyjątkowo udanym zdjęciem z nocnego spaceru po Los Angeles. Na fotografii widać ogromny brzuszek aktorki.
 
 

LA nights #part1 💋

Post udostępniony przez Weronika Rosati (@weronikarosati)


Czyżby Weronika Rosati planowała urodzić w Stanach Zjednoczonych? Jak myślicie?

Zobacz też:
Redakcja poleca: Pielęgnacja skóry twarzy w ciąży: lato
Wiosną i latem skóra twarzy przyszłej mamy może sprawiać problemy. Hormony sprawiają, że lubi się przetłuszczać, więc powstają zaskórniki i niedoskonałości, a słońce może powodować przebarwienia, czyli ostudę. Jak pielęgnować skórę twarzy latem, podpowiada Izabela Czernuszczyk, kosmetyczka z warszawskiego salonu Studio Style.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy