GRY
 
 

Twoje dziecko jest alergikiem? Powiedz: Stop Alergii

Jak sobie poradzić z alergią u dziecka? Jak łagodzić jej objawy? Przyjdź 5 marca na PGE Narodowy i dowiedz się, jak pokonać alergię.

Stop Alergii
fot. materiały prasowe
Współcześnie coraz więcej maluchów cierpi na alergię pokarmową lub wziewną. Zanieczyszczenia powietrza, niezdrowe jedzenie i miejski tryb życia sprawiają, że dzieci coraz częściej cierpią z powodu uczulenia. Czy można temu zaradzić? Jak złagodzić objawy alergii? Już 5 marca na PGE Narodowym odbędzie się wyjątkowe wydarzenie Stop Alergii poświęcone temu tematowi. Obecność obowiązkowa dla wszystkich rodziców małych alergików!

Podziel się sprawdzonym sposobem na pielęgnację skóry dziecka i wygraj wejściówkę

Znasz sprawdzony i naturalny sposób na pielęgnację skóry dziecka? A może twoja babcia lub mama mają taką tajną recepturę? Podziel się nią z organizatorami wydarzenia i wygraj cenne nagrody i specjalne zaproszenie VIP na wydarzenie Stop Alergii 5 marca br. Swoje sprawdzone receptury na naturalną pielęgnację skóry dziecka można przesyłać na adres: info@miastocypel.eu.
Redakcja poleca: Jakie leki na gorączkę u dziecka: radzi ekspert – film
Kiedy u dziecka trzeba obniżać gorączkę, lepszy będzie paracetamol czy ibuprofen? Dlaczego bardziej skuteczne są leki w syropie niż w czopku: wyjaśnia prof. Piotr Socha z Centrum Zdrowia Dziecka.

Porozmawiaj o alergii ze specjalistami

Wydarzenie Stop Alergii to doskonała okazja, by spotkać się ze specjalistami i porozmawiać na temat alergii u dzieci. Będziesz mogła zadać wszystkie nurtujące cię pytania, dowiesz się, skąd się bierze alergia, czy można jej zapobiec i jak zmniejszyć jej objawy. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Katarzyna Bujakiewicz, która zostanie zamknięta w kabinie z pierzem i opowie nam o swoich doświadczeniach jako mamy. Wydarzenie Stop Alergii ma na celu przywrócenie wiary w naturalne produkty oraz sposoby pielęgnacji skóry każdego dziecka, a także zwrócenie uwagi na bezpieczne nadruki oraz materiały proponowane przez producentów  np. na pościeli czy ubrankach dla dzieci.

Wydarzenie Stop Alergii odbędzie się 5 marca 2016 r. na PGE Narodowym w Warszawie w Sali Rzym.
Patronem wydarzenie jest serwis Babyonline.pl.
 
Doładuj
Przeładuj