Nikt nie przyszedł na urodziny dziecka
fot. Adobe Stock/screen TikTok

Zaprosiła 22 dzieci na urodziny 6-letniego syna. Nikt nie przyszedł

Mama 6-letniego chłopca przygotowała mu urodzinową imprezę marzeń. Takiego efektu na pewno się nie spodziewała. Nagranie, które trafiło na TikToka, chwyta za serce.
Sylwia Arlak
Nikt nie przyszedł na urodziny dziecka
fot. Adobe Stock/screen TikTok
To miał być najpiękniejszy dzień w życiu 6-letniego chłopca. Jego mama zadbała o wszystko – zorganizowała imprezę w parku i zaprosiła na nią gromadkę dzieci. Z 22 gości nie przyszedł nikt.

Nikt nie przyszedł na urodziny 6-latka

„Siedzimy w parku na przyjęciu urodzinowym JJ’a, mamy wszystko przygotowane, jego impreza zaczęła się pół godziny temu. Nikt się nie pojawił. Mój biedny, mały chłopiec” – relacjonowała mama chłopca o nicku @dawners86 na TikToku. 
@dawners86

heart broken. ##heartbroken ##sosad ##hurt ##wow ##lonely ##poorguy ##sadboy ##birthday ##happybirthday ##omg ##cry

♬ SAD - Instrumental - Nhím Stone

Na nagraniu, które zamieściła, widzimy samotnie bawiącego się chłopca. Ona sam siedzi przy stole, który ugina się od przekąsek. W parku nie brakuje urodzinowych dekoracji i kolorowych bibelotów.


„Przepraszam, że nagranie tak się trzęsie, ale jest mi przykro z powodu tego biedaka. Zasługuje na coś lepszego. On jest niesamowity” – dodała Amerykanka. Dlaczego nikt się nie zjawił? Tego nie wiadomo. Jak relacjonowała zatroskana mama, prowincja, w której mieszka wraz z synem, zniosła już koronawirusowe restrykcje. 

Współczujemy zarówno mamie, jak i chłopcu. Domyślamy się, jak trudne było to dla nich doświadczenie. Najważniejsze jednak, że mają siebie!

Zobacz też:
Redakcja poleca: Jak wspierać rozwój mowy sześciolatka? - film
Jak wspierać rozwój mowy dziecka, które idzie do szkoły? Jakie kompetencje językowe powinien posiadać uczeń pierwszej klasy?
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy