Grzegorz Braun zorganizował piknik, bez żadnego reżimu sanitarnego
fot. Adobe Stock/ Twitter

Grzegorz Braun zorganizował piknik, jakby jutra miało nie być! Nikt nie dbał o obostrzenia

Grzegorz Braun, kandydat na prezydenta Rzeszowa z Konfederacji, zorganizował piknik bez przestrzegania reżimu sanitarnego. W wydarzeniu „Strefa Uśmiechu” wzięły udziały tłumy ludzi.
Sylwia Arlak
Grzegorz Braun zorganizował piknik, bez żadnego reżimu sanitarnego
fot. Adobe Stock/ Twitter
„Strefa Uśmiechu” – tak nazywał się piknik, na który poseł i kandydat na prezydenta Rzeszowa z Konfederacji Grzegorz Braun zaprosił mieszkańców miasta. Wydarzenie zorganizowane w rezerwacie Lisia Góra wyglądało, jak z czasów sprzed pandemii. Wzięło w nim udział kilkadziesiąt osób. Nikt nie dbał o reżim sanitarny.

Piknik wolny od lockdownu

„Rzeszów strefą wolną od lockdownu! Na razie w naszej kampanijnej »Strefie Uśmiechu« na Lisiej Górze, ale już wkrótce być może w całym mieście” – czytamy na Twitterze Konfederacji.

W „miejscu zupełnie wolnym od lockdownu” nikt nie miał na sobie maseczki i nikt nie dbał o zachowywanie dystansu. Na uczestników czekał m.in. dmuchany plac zabaw, gry i konkursy, zabawy z animatorami czy fotobudka. Watę cukrową dla dzieci przygotowywał sam Grzegorz Braun. „Tego właśnie wszyscy chcemy! Normalnego życia wbrew powszechnej psychozie” –  pisze w swoim poście Konfederacja. 
 
Co myślicie o tego typu wydarzeniach? Powinna tam wkroczyć policja?

Zobacz też:
Redakcja poleca: Mama rekordzistka: Danuta Ulidowicz jest najdłużej pracującą mamą SOS Wiosek Dziecięcych [WIDEO]
W tej historii jest wszystko, co najpiękniejsze w macierzyństwie: miłość, cierpliwość, wyrozumiałość i oddanie. Pani Danuta przez 34 lata tworzyła dom dla 19 dzieci, nie posiadających rodziny. To o niej powstał film "Mistrzyni świata". Zobacz relację z jego prapremiery - to historia z wielokrotnym happy endem.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy