GRY
 
 

Zostanie najstarszą mamą czworaczków na świecie

Jej decyzja jest mocno komentowana przez internautów, którzy uważają, że w tym wieku nie powinna decydować sie na macierzyństwo.

Annegret Raunigk na okładce "Bild"
fot. okładka "Bild"

Jest mamą trzynaściorga dzieci, najstarsze ma 44 lata, a najmłodsze 9. I może nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że 65-letnia Niemka zdecydowała się pół roku temu na sztuczne zapłodnienie, w wyniku którego już niedługo zostanie mamą…czworaczków.
Taką informację podał niemiecki tabloid "Bild am Sonntag", na łamach którego przyszła mama Annegret R. powiedziała, że niczego się nie obawia i robi to, co uważa za stosowne.

Późna decyzja o macierzyństwie jest mocno komentowana w internecie, jednak Annegret ucina wszystkie spekulacje: - Uważam, że każdy ma prawo do osobistej decyzji. I cieszy się na ponowne zostanie mamą.
Jak do tej pory ciąża przebiega bez komplikacji, i przez najbliższe miesiące wszyscy zainteresowani jej rozwiązaniem będą mogli śledzić dzięki telewizji RTL.

 

Wenn diese Vierlinge Abi machen, ist Mama 83!

Posted by Bild on 12 kwietnia 2015

Zobacz także: Późne macierzyństwo wśród gwiazd
Redakcja poleca: Kasia Warnke i Piotr Stramowski zostaną rodzicami? Odważna wypowiedź aktorki! [WIDEO]
Katarzyna Warnke, aktorka, która grała w takich produkcjach kinowych jak "Botoks" oraz najnowszy film "Kobiety mafii", opowiedziała szczerze o ciąży, macierzyństwie i strachu, który towarzyszy każdej kobiecie. Nie wszystko w showbiznesie jest takie piękne i cukierkowe, jak się czasami wydaje... Czy aktorki wolą robić karierę niż rodzić dzieci?
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

To Cię zainteresuje

Narzędzia dla mam

Więcej

Warto przeczytać

Zainspiruj się najnowszymi trendami