przedszkole, zajęcia plastyczne
fot. Fotolia

Piosenki dla dzieci – hity Mini Mini. 5 piosenek, które na pewno znasz!

Często śpiewacie w domu? Lubicie? Jak nie, to zaraz polubicie! Nieśmiertelne hity dla najmłodszych w nowej odsłonie prezentuje Mini Mini
Okazuje się, że bardzo dużo pamiętamy z piosenek dla dzieci z wczesnego dzieciństwa. Mają cudowną moc zapisywania się w pamięci na długie lata. Nie potrafię i nie lubię śpiewać sama, potrzebuję towarzystwa. I to nie tylko słuchającego mnie malucha, ale i współśpiewających.
Jeśli też lubicie śpiewać w większym gronie lub nucić dziecku kołysanki przed snem, polecam hity Mini Mini. Na pewno znacie teksty piosenek dla dzieci i chętnie pośpiewacie je z dziećmi.

5 największych hitów – piosenki dla dzieci

Boogie Woogie poznajemy już w pierwszych dniach w przedszkolu. Piosenki dla dzieci w takim wydaniu zdobywa też serca rodziców. Mimo tego, że nie jest to piosenka, która znamy z czasów naszego dzieciństwa, to wpada w ucho i szybko nauczy się jej każdy rodzic. Poza tym ta piosenka może być też śpiewana razem z innymi piosenkami o zdrowiu dla dzieci.

A pamiętacie może piękną piosenkę dla dzieci o krasnoludkach? Jest ona jedną z tych, które śpiewały nam nasze mamy, a naszym mamom - babcie. Większość z nas zna ją też z czasów przedszkolnych i pamięta ruchy do słów, których uczyła pani przedszkolanka...
Kiedyś to była piosenka zespołu Fasolki, teraz śpiewają ją wszyscy, którzy mają dzieci :)


 

Piosenki dla dzieci Mini Mini: Czarne Jagódki nadal zdobywają serca maluchów w każdym domu i przedszkolu! Tekst jest prosty, rodzice pamiętają go ze swojego dzieciństwa, dlaczego więc nie zaśpiewać razem z dziećmi?


 


Piosenka dla dzieci Mini Mini "Kaczuszki" to zestaw wręcz obowiązkowy dla każdego rodzica. Wystarczy chwila i z pewnością przypomnicie sobie słowa. Ponadto to melodia, którą zna każdy z nas, a więc i słowa szybko wpadną do głowy.

 


Ojciec Wirgiliusz to już wręcz materiał obowiązkowy! Mam nadzieję, że nawet po latach nie mylicie słów! To prosta melodia i słowa, które zapamięta już naprawdę małe dziecko.


 
Redakcja poleca: Przyspieszenie porodu: jak naturalnie przyspieszyć poród?
Żeby naturalnie przyspieszyć poród, należy zrobić to w sposób bezpieczny zarówno dla ciężarnej, jak i dziecka. Wśród sprawdzonych metod na przyspieszenie porodu po terminie są m.in. spacer, masaż brodawek i piersi czy stosunek seksualny.
Oceń artykuł

Ocena 4 na 6 głosy

Zobacz także

Popularne tematy