Agnieszka Kaczorowska urządza pokój dla córki
fot. ons.pl

Agnieszka Kaczorowska wyjawiła, co myśli o karmieniu piersią

„Nie mam oporów, to natura” napisała. Aktorka wyznała jednak, że początki wcale nie były łatwe.
Dominika Bielas
Agnieszka Kaczorowska urządza pokój dla córki
fot. ons.pl
Karmienie piersią w miejscach publicznych wciąż wywołuje dużo emocji. To, co jest zupełnie naturalne i normalne, dla niektórych jest czymś, co powinno się robić w ukryciu. Na szczęście coraz więcej mam mówi głośno o publicznym karmieniu piersią. Do grona gwiazd, które pokazały, jak to robią, dołączyła Agnieszka Kaczorowska.

Do tego jesteśmy stworzone

Aktorka od kilku miesięcy spełnia się w roli mamy i postanowiła podzielić się swoimi refleksjami: „Dla mnie karmienie piersią to coś niezwykłego...to coś co sprawia mi wiele przyjemności, daje uczucie radości i błogości...☺️ Pewnie dlatego, że wydziela się wtedy okscytocyna - hormon szczęścia.👌🏻 Karmię od samego początku i mam nadzieję, że będę co najmniej do 6. miesiąca. Poza tym, że to naprawdę NAJLEPSZY pokarm z możliwych dla naszych Maluszków, to jeszcze jest to taki cudowny czas budujący relację pełną przywiązania i miłości.❤️” [pisownia oryginalna — przyp. red.] napisała na Instagramie.

Tancerka zdradziła także, że nie zawsze było kolorowo: „Czy początki były łatwe ? Nie. Pierwsze dni wymagały dużo cierpliwości i umiejętności, których nabrałam dopiero przy okazji spotkania z Joasią - doradcą laktacyjnym. […] Zachęcam wszystkie mamy i przyszłe mamy, żeby się nie poddawać, tylko konsultować ❗️” [pisownia oryginalna — przyp. red.] zdradziła Kaczorowska. „A tak w ogóle, to jest to naprawdę bardzo wygodne, że pokarm dla Maluszka masz zawsze przy sobie.😉 Mnie się często zdarza karmić w samochodzie, ponieważ dużo się przemieszczamy w związku z pracą, ale i wykańczaniem naszego nowego domku🏡. Nie mam oporów, aby karmić w miejscach publicznych, dlatego i tutaj postanowiłam wrzucić takie zdjęcie. To natura. Do tego jesteśmy stworzone.❤️” dodała.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor)

Naszą uwagę zwróciła rewelacyjna bluza, w której jest Kaczorowska. Bluzy do karmienia to fajny gadżet, który bardzo się przydaje. Dzięki takiemu ubraniu możesz swobodnie karmić zawsze i wszędzie. Bluza Milke Please z podójnymi suwakami, którą ma na sobie Agnieszka kosztuje ok. 200 zł.
„Jeśli będziesz mamą, to zachęcam Cię gorąco do tego, abyś karmiła piersią.❤️ Jeśli nią już jesteś, to niezależnie od tego jak karmisz i tak jesteś najwspanialszą mamą pod słońcem dla swojego dziecka!!!😘” zakończyła aktorka. Internauci zachwycili wpisem młodej mamy i wiele pań przyznało, że także nie ma oporów, by karmić publicznie. A wy co sądzicie na ten temat?

Źródło: Instagram

Zobacz także:
Redakcja poleca: Jak karmić dziecko piersią cz. 2
W tej części filmu poznasz wygodne pozycje przy karmieniu piersią.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy