Synek Joanny Opozdy wyszedł ze szpitala
Instagram/asiaopozda
Aktualności

Synek Joanny Opozdy wyszedł ze szpitala. Mały Vincent jest już w domu!

Wreszcie nadeszła chwila, na którą z pewnością Joanna Opozda bardzo czekała. Aktorka razem z synkiem Vincentem mogli wrócić wreszcie do domu.

Jakiś czas temu synek Joanny Opozdy trafił do szpitala z gorączką oraz poważną infekcją. Aktorka ciągle przy nim czuwała. Zwróciła także uwagę na warunki, jakie panują w szpitalu. Joanna Opozda była załamana tym, że brakuje choćby prowizorycznych łózek dla rodziców chorych maluchów. Sama musiała spać na podłodze przy łóżeczku synka.

Czy podczas upałów można mocno podkręcać klimatyzację, żeby dziecko się nie pociło?

Mały Vincent jest już w domu!

Niedawno młoda mama za pośrednictwem Instagrama poinformowała fanów, że stan Vincenta się poprawia, jednak maluch nadal przyjmuje antybiotyk. Teraz sytuacja jednak znacznie się polepszyła, ponieważ synek Joanny Opozdy w końcu wyszedł ze szpitala. Aktorka w relacji na Instagramie pochwaliła się, że Vincent w końcu śpi w swoim łóżeczku. Celebrytka mogła także liczyć na pomoc swoich przyjaciół, których oznaczyła w relacji. Niestety, nie znalazł się wśród nich ojciec dziecka – Antoni Królikowski...

synek Joanny Opozdy wyszedł ze szpitala
Instagram/asiaopozda


Życzymy dużo zdrowia dla małego Vincenta oraz siły dla jego mamy!

 

Piszemy też o

Joanna Opozda dostała list od prezydenta
Instagram
Aktualności
Joanna Opozda pochwaliła się listem od prezydenta Warszawy. Vincent dostał wyjątkowy PESEL
Synek Joanny Opozdy urodził się wyjątkowego dnia, a jego datę urodzin tworzy ciąg tych samych cyfr. To podobno przynosi szczęście! Przy okazji nadania numeru PESEL mały Vincent został powitany w gronie warszawiaków przez samego prezydenta!

Joanna Opozda pochwaliła się listem, który dostała od prezydenta Warszawy, Rafała Trzaskowskiego. To wyróżnienie z okazji narodzin synka. Gwiazda zdradziła też, że Vincent ma już numer PESEL. I to całkiem szczególny! Synek Joanny Opozdy ma wyjątkowy numer PESEL Mały Vincent należy już do społeczności warszawiaków i jak każde nowo narodzone dziecko w stolicy otrzymał specjalny list od prezydenta miasta. Rafał Trzaskowski powitał nowego mieszkańca z radością, pisał o dumie i nadziei na przyszłość. Joanna Opozda pokazała list na zdjęciu, wspominając też o nietypowym numerze PESEL, jaki ma jej dziecko. Vincent urodził się 22 lutego 2022 roku, jego PESEL zaczyna się więc od ciągu sześciu dwójek. To symboliczna, tzw. anielska data urodzin – ma być dobrą wróżbą, szansą na szczęście i znakiem świadczącym o opiece aniołów. Z kolei numerologiczna dwójka to uosobienie łagodności, skromności i dobroci. Same zalety! Jeszcze raz gratulujemy Joannie Opoździe szczęśliwych narodzin synka.           Wyświetl ten post na Instagramie                       Post udostępniony przez joanna opozda (@asiaopozda) Piszemy też o: Joanna Opozda mogłaby zatrudnić nianię, ale woli sama wstawać do dziecka Zamiast narzekać na płacz dziecka, zaśpiewali mu "Baby shark". Niezwykły film z samolotu Podczas ostrzału osłoniła niemowlę własną piersią. Mama-bohaterka

Joanna Opozda wstaje w nocy do dziecka
Instagram
Aktualności
Joanna Opozda nie chce niani: sama wstaje w nocy do dziecka
Joanna Opozda sama opiekuje się swoim dzieckiem i nie ma zamiaru korzystać z pomocy opiekunki. Nic dziwnego, że dokucza jej zmęczenie – o trzeciej w nocy aktorka może tylko pomarzyć o śnie.

Joanna Opozda pokazała, co robi o godzinie trzeciej w nocy. Każda mama zna ten stan. Joanna Opozda sama opiekuje się dzieckiem w nocy Gwiazda samodzielnie zajmuje się miesięcznym synkiem, podczas gdy ojciec małego Vincenta, Antek Królikowski, jest w jej domu jedynie gościem. Opieka nad maluszkiem jest bardzo wymagająca – wie o tym każda mama niemowlęcia. Joanna Opozda nie chce jednak zatrudniać niani, która zdjęłaby z niej część obowiązków, jak np. nocne wstawanie, karmienie i usypianie płaczącego dziecka. Na taki luksus zdecydowała się np. Maffashion , która przyznała, że dzięki nocnym dyżurom opiekunki ma szansę porządnie wypocząć (choć „tanio nie jest”). Joanna Opozda  postanowiła na razie sama wstawać w nocy do synka. Na dowód pokazała krótki filmik nagrany nad ranem – gwiazda kołysze na nim maluszka, który najwyraźniej potrzebował przytulenia się do mamy, by spokojnie usnąć. To widok znany każdej mamie, prawda? Piszemy też o: Zamiast narzekać na płacz dziecka, zaśpiewali mu "Baby shark". Niezwykły film z samolotu Podczas ostrzału osłoniła niemowlę własną piersią. Mama-bohaterka Powitanie małego uchodźcy w przedszkolu: nikt się tego nie spodziewał!

Joanna Opozda przyznaje: „Jestem wykończona" i pisze o szczęściu
IG @asiaopozda
Aktualności
Joanna Opozda przyznaje: „Jestem wykończona" i pisze o szczęściu
W swoim ostatnim wpisie Joanna Opozda przyznaje, że jest wykończona ostatnimi miesiącami i „tym co się dzieje wokół nas”. Zaznacza jednak, że nie ma sensu czekać aż „życie stanie się łatwiejsze, lepsze czy mniej skomplikowane”.

Joanna Opozda 3 tygodnie temu została mamą. „Jak jest? Różnie” – przyznaje młoda mama. Nie precyzuje z czego wynika to „różnie”, ale jej fani wiedzą, że nie musi chodzić wyłącznie o pierwsze, trudne tygodnie po porodzie. Fani zorientowali się też, że pod wpisem aktorki pojawił się komentarz Antoniego Królikowskiego, który… został usunięty. Joanna Opozda: „nie ma co czekać” Trudna ciąża. Domniemane rozstanie z mężem, Antonim Królikowskim, który miał ją zostawić dla innej kobiety. Poród i połóg. Trzeba przyznać, że w życiu aktorki dzieje się ostatnio bardzo dużo i nie wszystko to jest proste. „Dochodzę jednak do wniosku, że nie ma co czekać aż życie stanie się łatwiejsze, lepsze czy mniej skomplikowane. Trzeba działać i robić co się da żeby jakoś to szczęście budować” – napisała Joanna Opozda. Szczęście według Joanny Opozdy Następnie aktorka wylicza co stanowi dla niej największe szczęście. „Dla mnie szczęściem jest miłość, spokój, bezpieczeństwo i ZDROWIE moich bliskich, zwłaszcza mojego kochanego synka Vincenta. Na niektóre sprawy niestety nie mamy wpływu na inne całe szczęście TAK”. Joanna Opozda nie precyzuje na co nie ma wpływu – może chodzić zarówno o sytuację osobistą, jak i wojnę Ukrainie, która w końcu zachwiała poczuciem bezpieczeństwa wielu osób. Po prostu płynnie przechodzi do kwestii bankowania krwi pępowinowej, na co zdecydowała się by zapewnić synkowi pomoc w przypadku wystąpienia choroby onkologicznej lub hematologicznej. Fani jak zwykle okazali młodej mamie duże wsparcie. Ci najbardziej spostrzegawczy zauważyli nawet, że wpis swej żony skomentował Antoni Królikowski… komentarz jednak szybko został usunięty.           Wyświetl ten post na Instagramie...

Nasze akcje
dziecko na szczepieniu
O szczepieniach
Szczególne znaczenie szczepień przeciw pneumokokom u niemowląt i dzieci w dobie pandemii COVID-19
Partner
częste oddawanie moczu u dziecka
Zakupy
Szukasz najlepszego nocnika dla dziecka? Sprawdź nasz ranking!
Partner
Kobieta czyta książkę
Zakupy
Tej książce ufają miliony rodziców! Czy masz ją na półce?
Partner
łojotokowe zapalenie skóry
Pielęgnacja
Test zakończony sukcesem! 99% osób poleca te kosmetyki
Partner
Polecamy
Porady
jak pobrać bon turystyczny
Prawo i finanse
Jak pobrać i aktywować bon turystyczny: instrukcja rejestracji na PUE ZUS (krok po kroku)
Milena Oszczepalińska
ukraińskie imiona
Imiona
Ukraińskie imiona: męskie i żeńskie + tłumaczenie imion ukraińskich
Joanna Biegaj
cytaty na urodziny
Cytaty i przysłowia
Mądre i piękne cytaty na urodziny –​ 22 sentencje urodzinowe
Joanna Biegaj
Ile dać na Chrzest?
Święta i uroczystości
Ile wypada dać na chrzciny w 2022 roku? – kwoty dla rodziny, chrzestnych i gości
Luiza Słuszniak
gdzie nad morze z dzieckiem
new badge ranking small
Niemowlę
Gdzie nad morze z dzieckiem? TOP 10 sprawdzonych miejsc dla rodzin z maluchami
Hanna Szczesiak
ospa u dziecka a wychodzenie na dwór
Zdrowie
Ospa u dziecka a wychodzenie na dwór: jak długo będziecie w domu? Czy podczas ospy można wychodzić?
Milena Oszczepalińska
5 dni opieki na dziecko
Prawo i finanse
5 dni opieki (urlop na dziecko) – wszystko, co trzeba wiedzieć o nowym urlopie
Joanna Biegaj
pesel po 2000
Prawo i finanse
PESEL po 2000 - zasady jego ustalania
Agnieszka Majchrzak
hiszpańskie imiona
Imiona
Najczęściej nadawane hiszpańskie imiona - ich znaczenie oraz polskie odpowiedniki
Joanna Biegaj
Bon turystyczny: jak wykorzystać w 2022?
Aktualności
Gdzie można wykorzystać bon turystyczny – lista podmiotów + zmiany przepisów
Ewa Janczak-Cwil
Urlop ojcowski
Prawo i finanse
Urlop ojcowski 2022: ile dni, ile płatny, wniosek, dokumenty
Magdalena Drab
przedmioty w 4 klasie
Aktualności
Jakie są przedmioty w 4 klasie szkoły podstawowej w roku szkolnym 2022/2023? [LISTA]
Ewa Janczak-Cwil
300 plus
Prawo i finanse
300 plus 2022 – dla kogo, kiedy składać wniosek?
Małgorzata Wódz
na komary dla niemowląt
Zdrowie
Co na komary dla niemowląt: co wolno stosować, czego unikać?
Ewa Janczak-Cwil
urwany kleszcz
Zdrowie
Urwany kleszcz: czy usuwać główkę kleszcza, gdy dojdzie do jej oderwania?
Ewa Janczak-Cwil
Bon turystyczn atrakcje dla dzieci
Czas wolny
Bon turystyczny – atrakcje dla dzieci, za które można płacić bonem
Ewa Janczak-Cwil
300 plus dla zerówki 2021
Aktualności
300 plus dla zerówki w 2022 roku – czy Dobry Start obejmuje sześciolatki?
Joanna Biegaj
rekrutacja do liceum
Wychowanie
Jak wygląda rekrutacja do liceum 2022/2023? Jak dostać się do dobrego liceum?
Joanna Biegaj