Aleksandra Szwed jest w ciąży
fot. Instagram/aleksandra_szwed

Aleksandra Szwed JEST W CIĄŻY! Wyraźnie widać ciążowy brzuszek

Aleksandra Szwed 1 kwietnia opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z ciążowym brzuszkiem. Większość obserwatorów uznała wtedy wpis za zwyczajny żart. Teraz aktorka pochwaliła się kolejną fotografią, potwierdzającą, że naprawdę jest w ciąży.
Joanna  Biegaj
Aleksandra Szwed jest w ciąży
fot. Instagram/aleksandra_szwed
Aktorka niebawem po raz drugi zostanie mamą. Pochwaliła się kolejnym ciążowym zdjęciem. Jej brzuch jest już naprawdę sporych rozmiarów. Okazuje się także, że poprzedni wpis wcale nie był primaaprilisowym żartem. Pod postem posypało się mnóstwo komentarzy z gratulacjami. 

Aleksandra Szwed jest w ciąży czy to primaaprilisowy żart?

Aleksandra Szwed 1 kwietnia opublikowała zdjęcie, na którym wyraźnie widać, że aktorka jest w ciąży. Większość osób, ze względu na datę, wpis potraktowała jednak jako primaaprilisowy żart.
 

Aleksandra Szwed potwierdziła ciążę!

Na instagramowym profilu Aleksandry Szwed pojawiło się zdjęcie, na którym aktorka ponownie eksponuje swoje ciążowe krągłości.
 

Komentarze fanów

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci zachwycali się wyglądem aktorki, a także składali gratulacje:

„Jest w tym zdjęciu tyle uroku, ciepła i treści, że nie mogę się napatrzeć”;

Przecudne zdjęcie”;

Serdeczne gratulacje! Dużo zdrówka życzę”;
 
„Rozkoszny widok”.

Pod zdjęciem można zauważyć nawet przeprosiny od jednej z fanek, która myślała, że poprzedni wpis jest jedynie primaaprilisowym żartem: „Szczerze mówiąc, w prima aprilis myślałam, że to żart więc oficjalnie przepraszam i oczywiście z całego serca gratuluję!”.
 
Zobacz także:
Redakcja poleca: Pielęgnacja skóry twarzy w ciąży: lato
Wiosną i latem skóra twarzy przyszłej mamy może sprawiać problemy. Hormony sprawiają, że lubi się przetłuszczać, więc powstają zaskórniki i niedoskonałości, a słońce może powodować przebarwienia, czyli ostudę. Jak pielęgnować skórę twarzy latem, podpowiada Izabela Czernuszczyk, kosmetyczka z warszawskiego salonu Studio Style.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy