Aleksandra Żebrowska pokazała brzuch
fot. Instagram

Aleksandra Żebrowska pokazała brzuch po trzech ciążach. Fani zaskoczeni!

Aleksandra Żebrowska słynie z dystansu i poczucia humoru, z jakim opisuje swoją macierzyńską codzienność. Tym razem pokazała się na, jak zwykle naturalnych, zdjęciach z odsłoniętym brzuchem - internauci są zaskoczeni, że można tak wyglądać po urodzeniu trójki dzieci!
Magdalena Drab
Aleksandra Żebrowska pokazała brzuch
fot. Instagram
Aleksandra Żebrowska nie upiększa swoich zdjęć – bez skrępowania pokazuje bałagan w domu, poplamione ubrania, a także swoją twarz bez grama makijażu. Do najnowszych zdjęć również nie użyła filtra. A fani przeżyli szok, widząc jej brzuch!

Aleksandra Żebrowska pokazała brzuch: po 3 ciążach wygląda bosko!

Gwiazda nie pozuje na zawsze wypielęgnowaną i przesadnie zadbaną mamę trójki dzieci, a mimo to zdjęcia jej brzucha wzbudziły zachwyt fanów. Aleksandra Żebrowska zrobiła sobie kilka fotografii z odsłoniętym brzuchem i opublikowała je w sieci. Internauci zareagowali natychmiast: 

„Serio? Po ciążach? Podłość ludzka nie zna granic.”, „Taki brzuch po trójce dzieci? To niemożliwe i nielegalne.” – komentowali pół żartem, pół serio. 

Rzeczywiście, figura Aleksandry Żebrowskiej robi wrażenie. Domyślamy się, że to po prostu efekt zdrowego trybu życia i... troszkę zazdrościmy!
 

Zobacz też:
Redakcja poleca: Ćwiczenia po ciąży - film
Zobacz, jak ćwiczyć po porodzie. O tym, jak często ćwiczyć po ciąży i o jakich zasadach bezpieczeństwa pamiętać, opowiada trenerka fitness.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy