Konkurs "Anioły Rodzić po Ludzku"
fot. AdobeStock

Anioł, nie położna! Miałaś cudowną położną? Zagłosuj na nią w konkursie Fundacji Rodzić po Ludzku

Fundacja Rodzić po Ludzku postanowiła docenić położne, które w tych trudnych czasach pandemii pomagają kobietom „rodzić po ludzku”. Konkurs „Anioły Rodzić po Ludzku” trwa do 27 października. Weź udział i oddaj głos na swoją położną-anioła.
Milena Oszczepalińska
Konkurs "Anioły Rodzić po Ludzku"
fot. AdobeStock
Od kilku miesięcy, wraz z wybuchem pandemii, wiele się zmieniło w zakresie opieki okołoporodowej. Przez pewien czas rodzące nie mogły liczyć na pomoc osoby towarzyszącej w trakcie porodu. Teraz jest to możliwe, ale tylko pod pewnymi obostrzeniami. Fundacja Rodzić po Ludzku cały czas jednak stała na straży kobiet i walczyła o przywrócenie porodów rodzinnych. Teraz postanowiła uhonorować te wszystkie położne, które w tak trudnych warunkach robiły wszystko, by „rodzenie po ludzku” było nadal możliwe. Tak powstał pomysł na konkurs „Anioły Rodzić po Ludzku”.

Jeżeli miałaś wyjątkową położną, która okazała ci wiele troski w trakcie porodu, doceń ją i zagłosuj w konkursie Fundacji. Masz czas do 27 października!

Fundacja Rodzić po Ludzku szuka położnych-aniołów

Położne w pandemii muszą mierzyć się z nowymi, niełatwymi wyzwaniami. Mimo to z ogromnym zaangażowaniem wspierają kobiety na porodówkach, oddziałach położniczych, w ich domach, a także w szkołach rodzenia. Dlatego właśnie Fundacja Rodzić po Ludzku zachęca, aby wszystkie kobiety, którym udało się spotkać taką cudowną położną, mogły podziękować jej za okazane serce.
Redakcja poleca: Jak zrobić kalendarz adwentowy z rolek po papierze [WIDEO]
Kalendarz adwentowy z rolek może być fantastyczną dekoracją domu. Dlatego nie czekaj i już dziś zrób dla dziecka i całej rodziny fantastyczny kalendarz adwentowy.

Jak można zagłosować na położną w konkursie „Anioły Rodzić po Ludzku”?

Wystarczy wejść na stronę www.gdzierodzic.info i oddać swój głos na wybraną położną. Obecnie podziękowania trafiły do 185 położnych – wszystkie zostały wskazane przez głosujące kobiety. Wiele kobiet podzieliło się też swoimi historiami porodu.

Celem konkursu jest z jednej strony docenienie pracy zaangażowanych położnych, a z drugiej stworzenia miejsca będącego źródłem rzetelnej wiedzy dla ciężarnych, które poród mają dopiero przed sobą.

Na portalu www.gdzierodzic.info znajduje się też baza położnych z ich wizytówkami zawodowymi i to na nie można zagłosować w konkursie (jeżeli danej położnej nie ma w bazie, nie może wziąć udziału).

Zachęcamy do głosowania i dzielenia się swoimi historiami porodu!

Zobacz także:
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy