Bardowska z "Rolnika..." napisała książkę
fot. screen/Instagram ania.bardowska

Anna Bardowska z „Rolnika..." w nowej roli - jej książka dla dzieci już jest!

Dopiero co urodziła dziecko, a teraz została autorką książki. Wiemy, o czym napisała, a dla swoich fanów Bardowska ma dodatkową niespodziankę.
Agnieszka Majchrzak
Bardowska z "Rolnika..." napisała książkę
fot. screen/Instagram ania.bardowska
Anna Bardowska, znana z drugiej edycji programu „Rolnik szuka żony", to bardzo aktywna kobieta. Przede wszystkim jest mamą, na początku listopada urodziła drugie dziecko, córeczkę Liwię. Spełnia się także jako instagramowa influencerka, prowadzi dwa kanały na YouTubie - jeden z mężem Grzegorzem, poświęcony tematyce rolniczej, drugi lifestylowy. Teraz wydała książkę, której przedsprzedaż właśnie ruszyła.

Anna Bardowska i jej „Skarby Wsi”

Książka nosi tytuł „Skarby Wsi” i jest napisana wierszowanym tekstem. „Życie na wsi to nie tylko piękne krajobrazy i sielanka, to przede wszystkim ciężka praca rolników. Jako żona rolnika, a jednocześnie pedagog, postanowiłam opisać to, co dzieje się w naszym gospodarstwie i na naszych polach” - napisała na swoim Instagramie rolniczka.

„Z wielką radością i strachem ogłaszamy, że od teraz można kupić moją książeczkę dla dzieci 😍. Zamówienia można składać na stronie : ⚡ www.sklep.bardowscy.pl ⚡” - napisała żona rolnika na swoim profilu.

Młoda mama już wcześniej pochwaliła się, że jest stuprocentową autorką, po napisaniu tekstu sama szukała do niego ilustratora i „ogarniała wszystkie tematy dodatkowe, które wychodziły dopiero w praniu”, gdyż jest samoukiem. Autorem ilustracji jest Daniel Włodarski, któremu w poście podziękowała za pracę.
 
Redakcja poleca: Klara Lewandowska ma urodziny! [CZEGO ŻYCZY JEJ REDAKCJA MAMOTOJA.PL]
Córeczka Roberta Lewandowskiego kończy rok! Zobaczcie na naszym filmie, czego jej życzymy z okazji urodzin. A może dołączycie się do życzeń redakcji? Zapraszamy, wystarczy kliknąć „udostępnij”!

Gratka dla fanów

Sprzedaż książki już ruszyła w internetowym sklepie Bardowskich. Jej koszt to 15,99 złotych. Anna przygotowała niespodziankę dla swoich fanów. Do każdej książeczki kupionej do 26 grudnia, dla chętnych dopisze z mężem własnoręczną dedykację.

Na reakcje nie trzeba było długo czekać, pod postem od razu pojawiły się informacje o złożonym zamówieniu kupna książki i prośbie o dedykację.

Znalazłyśmy dla was także inne, bardzo atrakcyjnej cenowo, książeczki dla dzieci poświęcone życiu na wsi:

Kim są Anna i Grzegorz Bardowscy?

Anna i Grzegorz poznali się na planie 2. edycji programu TVP „Rolnik szuka żony". Była to miłość od pierwszego wejrzenia. Niedługo po programie zaręczyli się, a następnie wzięli ślub. Para doczekała się już dwójki dzieci - synka Jasia (3 lata) i córeczki Liwii, która przyszła na świat 6 listopada. Anna Bardowska mówiła, że chce mieć dużo dzieci, więc nie wykluczone, że w tej sprawie nie powiedziała z mężem jeszcze ostatniego słowa...

Źródło: Instagram

Zobacz też:

 
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy