GRY
 
 

Babcia na medal? 

Aż trudno uwierzyć, że dojrzała 59-letnia kobieta mająca pod opieką roczne dziecko, okazała się tak nieodpowiedzialna. Policjanci byli w szoku!

pijana babcia
fot. Fotolia
Babcie często pomagają przy wnukach. Są najwspanialszymi opiekunkami, cudownymi, uroczymi, cierpliwymi. U nich zawsze jest ciepła zupa, ciasto i dużo śmiechu. Zostawiając pod ich opieką dziecko, mamy pewność, że będzie bezpieczne i szczęśliwe. 

Sprawdźcie jakimi jesteście dziadkami - zróbcie test!

Ta mama przekonała się jednak, jak nieprawdziwe są te słowa. Jej własna matka, wykazała się taką głupotą, że jest teraz na ustach całej Polski, a roczne dziecko na pewno przeżyło okropną traumę. 
Gdy policjanci zauważyli starszą Panią, spacerującą z wózkiem, początkowo nic nie zwróciło ich uwagi. Do momentu, gdy kobieta przewróciła się. Po chwili podniosła się, zatoczyła i upadła na wózek. Wózek przewrócił się, a ze środka wypadło dziecko.

Gdy policjanci podbiegli do miejsca zdarzenia, od razu wyczuli woń alkoholu. Okazało się, że babcia ma 2,6 promila alkoholu we krwi! Policjanci byli w szoku. Kobieta była już w takim stanie, że nie zważając na całą sytuację, próbowała dalej pić z butelki schowanej w torebce.

Na szczęście rocznemu dziecku nic się nie stało, ale strach pomyśleć, co by było, gdyby kobieta przewróciła się w pobliżu ulicy, albo po prostu zapomniała o wnuku i zostawiła go gdzieś w parku?

A Ty z kim zostawiasz swoje dziecko?

Przeczytaj także: Gdy babcia staje się nianią
Redakcja poleca: 10 najczęściej popełnianych błędów wychowawczych
Starasz się być świetnym rodzicem, a twój maluch nadal jest niegrzeczny? Czasem warto spojrzeć na siebie, by odkryć, gdzie leży problem...

Ocena (1 ocena)

6.0
Doładuj
Przeładuj