fot. Fotolia.pl

Osobisty doradca pomoże przy kłopotach z płodnością

Masz problem z zajściem w ciążę? Nie wiesz gdzie się zgłosić i od czego rozpocząć diagnostykę? Chcesz porozmawiać o swoim problemie i zasięgnąć profesjonalnej porady?
fot. Fotolia.pl
Skorzystaj z bezpłatnego programu konsultacyjnego przygotowanego pod nazwą: „Twój Osobisty Doradca” przygotowany przez FertiMedica Centrum Wspierania Płodności.
- Stworzyliśmy możliwość bezpłatnego omówienia problemu związanego z płodnością i ustalenia planu działania - informują specjaliści z Ferti Medica. - Umów się na spotkanie z osobistym doradcą.
Po analizie osobistej sytuacji doradca umówi wizytę u najlepszego specjalisty, podpowie też, które badania są niezbędne do wykonania. W FertiMedice eksperci doradzą również jakimi metodami możesz wspomóc swój organizm, aby stworzyć najbardziej optymalne warunki do poczęcia dziecka.
Zadzwoń i umów się na wizytę: 608 446 068 lub na recepcję Centrum.

Polecamy: 8 dziwnych czynników, które wpływają na płodność.
Redakcja poleca: Jak zrobić kalendarz adwentowy z papieru?
Jeśli zastanawiasz się, jak zrobić kalendarz adwentowy z papieru, dobrze trafiłaś. Nasz jest łatwy do wykonania i efektowny, bo złoty! Dzięki kalendarzowi adwentowemu dziecku łatwiej jest czekać na gwiazdkę i prezenty. Znikające kolejne okienka kalendarza ułatwiają zrozumienie, ile jeszcze dni zostało do świąt i sprawiają, że ten czas nie dłuży się aż tak strasznie.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy