fot. Fotolia.pl

Osobisty doradca pomoże przy kłopotach z płodnością

Masz problem z zajściem w ciążę? Nie wiesz gdzie się zgłosić i od czego rozpocząć diagnostykę? Chcesz porozmawiać o swoim problemie i zasięgnąć profesjonalnej porady?
fot. Fotolia.pl
Skorzystaj z bezpłatnego programu konsultacyjnego przygotowanego pod nazwą: „Twój Osobisty Doradca” przygotowany przez FertiMedica Centrum Wspierania Płodności.
- Stworzyliśmy możliwość bezpłatnego omówienia problemu związanego z płodnością i ustalenia planu działania - informują specjaliści z Ferti Medica. - Umów się na spotkanie z osobistym doradcą.
Po analizie osobistej sytuacji doradca umówi wizytę u najlepszego specjalisty, podpowie też, które badania są niezbędne do wykonania. W FertiMedice eksperci doradzą również jakimi metodami możesz wspomóc swój organizm, aby stworzyć najbardziej optymalne warunki do poczęcia dziecka.
Zadzwoń i umów się na wizytę: 608 446 068 lub na recepcję Centrum.

Polecamy: 8 dziwnych czynników, które wpływają na płodność.
Redakcja poleca: SIDS, czyli zespół nagłej śmierci łóżeczkowej u niemowląt: jak zapobiegać?
SIDS to zespół nagłej śmierci łóżeczkowej, który dotyka niemowląt. Dzieci są pozornie zdrowe, ale pewnego dnia nie budzą się już ze snu. Jednak rodzice nie są bez szans! Można zmniejszyć ryzyko SIDS i skutecznie zapobiegać nagłej śmierci łóżeczkowej niemowląt. Sprawdź, co to za choroba, i które dzieci są szczególnie zagrożone SIDS.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy