GRY
 
 

Braciszek czy siostrzyczka? Sprawdź, dlaczego 2-letnia Grace płacze po zjedzeniu babeczki

Rodzice 2-letniej Grace i 6-letniej Giuliany postanowili poinformować córeczki o płci nowego członka rodziny w niecodzienny sposób. Dali dziewczynkom babeczki z kolorowym wnętrzem, które zdradza płeć. Grace nie była zachwycona, gdy zobaczyła niebieski środek muffinki...

Grac i Giuliana dowiadują się o płci rodzeństwa dzięki babeczkom
fot. YouTube/Heidi Hope Photography
Sposobów na informowanie o płci dziecka jest wiele – niektóre są naprawdę szalone! Ostatnio pisałyśmy o kobiecie, która dowiedziała się, że urodzi chłopca, gdy fryzjerka zafarbowała jej włosy na niebiesko

Rodzice dwóch dziewczynek, 2-letniej Grace i 6-letniej Giuliany, nie są aż tak zwariowani, żeby farbować blond włosy córeczek. Zamiast tego, przygotowali specjalne babeczki z kolorowym środkiem i postawili je przed dziewczynkami. Jeśli po ugryzieniu babeczka będzie różowa, dziewczynki będą miały siostrę, jeśli niebieska, brata.

Muffinki z niespodzianką

Gdy starsza dziewczynka, Giuliana, odrywa kawałek babeczki i widzi niebieski środek, z radością wykrzykuje, że to chłopiec. Grace nie podziela radości siostry... Mamrocze, że nie chce sprawdzać koloru swojej babeczki i robi smutną minę. Mama tłumaczy 2-latce, że nie musi już jej otwierać, bo Giuliana otworzyła swoją i dziewczynki będą miały brata.

Siostry zajadają się muffinkami, a mama pyta, czy są podekscytowane wiadomością o braciszku. Grace bez zastanowienia odpowiada, że nie, ale będzie podekscytowana, jeśli to jednak będzie dziewczynka. Po wgryzieniu się w babeczkę i odkryciu, że jest w środku niebieska, 2-latka zaczyna płakać i mówić, że chciała różową...

Nie wiemy, czy emocjonalne zachowanie Grace to reakcja na wiadomość o braciszku, czy po prostu ochota na różową babeczkę... Jednak jej reakcja bawi i rozczula nie tylko siedzącą obok dziewczynki starszą siostrę!

Zobacz filmik:Rodzice dziewczynek przyznali, że Grace uwielbia różowy i zanim dowiedziała się, że będzie miała brata, codziennie powtarzała, że chce mieć młodszą siostrę.

Jak zareagowały wasze dzieci na wiadomość o rodzeństwie? Czekamy na wasze historie!

Czytaj także: Pluszowy miś powiedział, że będzie dziadkiem
Redakcja poleca: Czy kształt brzucha w ciąży może świadczyć o płci dziecka? - film
Twój brzuch jest niewielki i szpiczasty – to z pewnością chłopiec zaś duży i rozlany na boki świadczy o dziewczynce. Prawda czy mit? Sprawdźmy!
Doładuj
Przeładuj