folia do wózka, ciepły kocyk, uchwyt tremoizolacyjny do wózka, termos na butelki, opakowanie termoizolacyjne na butelki

Ubieramy butelki do karmienia!

Zimne mleko na spacerze nie przypadnie do gustu naszym małym smakoszom. Ciepły posiłek zagwarantują dziecku termobutelki czy torby termoizolacyjne. Zobacz te najlepsze!
Marta Kabulska
folia do wózka, ciepły kocyk, uchwyt tremoizolacyjny do wózka, termos na butelki, opakowanie termoizolacyjne na butelkiWybierając się z dzieckiem na jesienny spacer warto się do niego dobrze przygotować. Jeśli pieluszki, chusteczki, kocyk, butelka są już przygotowane, warto pomyśleć o zabraniu ze sobą "ubranka" dla butelki. Mogą być nim termoizolacyjne opakowania, torby termiczne czy po prostu termobutelki. Sprawdź, co będzie dla ciebie i twojego dziecka najwygodniejszym sposobem na ciepłe mleko podczas spaceru.
Termobutelki dla dzieci

Termobutelka Pacificbaby 3 w 1

Termos i butelka w jednym!

Butelka Pacificbaby utrzymuje temperaturę nalanego do niej płynu od 6 do 10 godzin (posiada roczną gwarancję na izolację termiczną)!
Idealnie nadaje się do przechowywania mleka matki, mleka zastępczego jak również soków.

Ta butelka rośnie wraz z dzieckiem i starcza co najmniej do 5-go roku życia - można ją doposażyć w uchwyty  (gdy dziecko samo próbuje korzystać z butelki jeszcze w wersji ze smoczkiem), w miękki ustnik z uchwytami, bądź w ustnik składany, dzięki czemu butelka przeradza się w bidon.

Butelka szklana czy plastikowa - sprawdź produkty polecane przez rodziców!

Jest bardzo trwała, wykonana ze stali nierdzewnej, ma właściwości antybakteryjne, szybko wysycha i jest łatwa w czyszczeniu.

Cena 85 zł
Dostępna na piccoland.pl
Redakcja poleca: Piniata – jak ją zrobić? Instrukcja krok po kroku (film)
Piniata to coraz popularniejszy element dziecięcych przyjęć. Przedstawiamy prosty sposób, jak samodzielnie zrobić efektowną piniatę. Choć nie jest to skomplikowane, warto zabrać się do pracy z odpowiednim wyprzedzeniem, aby piniata zdążyła wyschnąć.

Zobacz też: Najnowsze gadżety ułatwiające karmienie dziecka >>

Termoizolacyjne opakowania na butelki

Opakowanie termoizolacyjne Cushi Therm

Dostępne jest w wersji pojedynczej oraz podwójnej. Posiada doskonałe parametry izolacji cieplnej (szczelne zamknięcie). Przechowywany pokarm utrzymuje temperaturę aż do 6 godzin.
Pasuje do większości butelek dostępnych na rynku. Dodatkową zaletą jest możliwość mycia termoizolacyjnego opakowania na butelkę w zmywarce!

Cena 48 zł
Dostępne na fabrykawafelkow.pl


Opakowanie termoizolacyjne na kubki mOmma

Jeśli posiadasz butelkę o niestandardowych wymiarach czy kształcie, najlepiej dokupić termoizolacyjne opakowanie u producenta butelki, którą posiadasz. Dzięki temu zyskasz pewność, że będzie ono idealnie dopasowane i napój pozostanie dłużej ciepły.

Na zdjęciu termoizolacyjne opakowanie mOmma pasujące do kubków tej właśnie firmy.
W celu udoskonalenia termoopakowania a tym samym jego termicznych właściwości zastosowano dodatkowe zapięcie, które zapobiega rozsuwaniu zameczka.
Produkt z łatwością można przyczepić do wózka, torby lub paska dzięki zawieszce.
Nowoczesny wygląd, modne kolory – efektowne i praktyczne.

Cena 23 zł
Dostępne na fabrykawafelkow.pl

Zobacz też: Wybieramy najlepsze sztućce dla dziecka >>

Torby na butelki

Torba termoizolacyjna z podgrzewaczem Beaba

Dłuższy spacer, rodzinna wycieczka, wyjazd to sytuacje, w których idealnie sprawdzi się duża torba na butelki. Jej przewagą nad zwykłymi termoizolacyjnymi opakowaniami, jest wielkość – pomieści w sobie, aż 6 butelek do karmienia różnej wielkości (również duże butelki z napojami - do ok. 1l pojemności) lub inne artykuły wymagające chłodzenia/grzania.

Posiada ona:
  • elektryczny, samochodowy podgrzewacz Bibcar
  • regulowany pasek na ramię,
  • dodatkowa kieszeń zewnętrzna,
  • zaczep na guzik z tyłu torby.
Dodatkowo można dokupić wkłady termoizolacyjne Beaba.

Cena torby 158 zł
Dostępna na tublu.pl


Samopodgrzewająca się butelka Iiamo Go

Niesamowity wygląd to nie wszystko!

Sekret tej butelki tkwi w jej wnętrzu. Dzięki własnemu mechanizmowi grzania, nie potrzebuje żadnych kabli ani zasilania, by podgrzać mleko do temperatury 37 stopni zaledwie w 4 minuty i utrzyma ją do 20 minut! Sekret butelki tkwi w zawierającej sól i wodę wkładce oraz oczywiście w patencie projektanta.

Dodatkowo butelka posiada antykolkowy system odpowietrzania.
 
Dzięki niej nakarmisz swoje dziecko ciepłym mleczkiem gdziekolwiek jesteś.

Cena 129,90zł
Dostępna na dzieciecykram.pl


Zobacz też: Prezent na roczek - typy redakcji >>
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy