Weronika Rosati z córką
fot. Instagram

Rosati narzeka na brak czasu i opala córkę na heban. „Życie w lenistwie!”

Weronika Rosati zdradziła fanom na Instagramie, że miała bardzo zajęty dzień, podczas którego biegała za córką po plaży. Z braku czasu zapomniała nałożyć na skórę filtr, ale mała Elisabeth także może pochwalić się mocną opalenizną.
Magdalena Drab
Weronika Rosati z córką
fot. Instagram
Weronika Rosati mieszka z córką w Los Angeles i to właśnie zdjęciami ze słonecznych, amerykańskich plaż aktorka chwali się najczęściej. Czy tym razem jednak obie nie przesadziły z opalaniem?

Weronika Rosati z córką na plaży

Weronika Rosati dodała nietypowy wpis na Instagramie. Opisała chaos, jaki panuje w jej życiu, odkąd opiekuje się małą Elisabeth: tylko jednego dnia założyła spodnie tył naprzód, wsadziła telefon do lodówki i źle zaadresowała paczkę na poczcie. Na koniec jeszcze zapomniała posmarować się kremem z filtrem, przez co wieczorem piekło ją całe ciało. Rosati wyraziła też podziw dla „wszystkich rodziców ancymonków”, którzy z pewnością zrozumieją jej zakręcenie i brak czasu. 

„Miałam w planach zrobić piękne, wypozowane foty na instagram ale byłam tak zajęta rzeczywistościa że i nie miałam na nie czasu a w końcu o nich zapomniałam 🤦🏽‍♀️ Tylko dziś z zakręcenia żeby wszystko ogarnać założyłam spodnie na tył naprzód, wsadziłam telefon do lodówki, zaadresowałam na poczcie do siebie paczke zamiast do odbiorcy i spaliłam się na słońcu bo z tego biegania za panna by jej nałożyć filtr zapomniałam siebie posmarować💁🏽‍♀️ Takie małe rzeczy ale sa codzienna częścia mojego życia! Mimo że teraz piecze mnie całe ciało jak jasna cholera, nie zmieniłabym w swoim życiu nic.” 

Córeczkę Rosati chyba też zmęczył ten zakręcony dzień, bo zasnęła na plaży przykryta jedynie słomianym kapeluszem. Mamy tylko nadzieję, że 3-letnia Elisabeth miała na sobie wysoki filtr i nie spędzała na słońcu zbyt wiele czasu. Jej opalenizna robi wrażenie, prawda? Pamiętajcie, że dzieci nie wolno opalać!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Miałam w planach zrobić piękne, wypozowane foty na instagram ale byłam tak zajęta rzeczywistościa że i nie miałam na nie czasu a w końcu o nich zapomniałam 🤦🏽‍♀️ Tylko dziś z zakręcenia żeby wszystko ogarnać założyłam spodnie na tył naprzód, wsadziłam telefon do lodówki, zaadresowałam na poczcie do siebie paczke zamiast do odbiorcy i spaliłam się na słońcu bo z tego biegania za panna by jej nałożyć filtr zapomniałam siebie posmarować💁🏽‍♀️ Takie małe rzeczy ale sa codzienna częścia mojego życia! Mimo że teraz piecze mnie całe ciało jak jasna cholera, nie zmieniłabym w swoim życiu nic. Wię jak to sie popularnie mówi " I'm grateful". Szacun dla wszystkich rodziców ancymonków którzy wiedza o czym mówie- niech moc będzie z wami 😉🙌🏼

Post udostępniony przez Weronika Rosati (@weronikarosati)


Zobacz też:
Redakcja poleca: Rosati ćwiczy w ciąży. Chce być jak Lewandowska [WIDEO]
Aktorka przyznaje, że ciąża nie przeszkodziła jej w dbałości o dobrą figurę. Jako fanka Ani Lewandowskiej jest aktywna fizycznie nawet z zaokrąglonym brzuszkiem.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy