GRY
 
 

Dlaczego ten mężczyzna zaatakował w sklepie 5-dniowe dziecko?

O tej szokującej historii mówią wszyscy. Czy powód, który podał 63-latek usprawiedliwia go?

Mężczyzna uderzył noworodka w Tesco
fot. Fotolia
Trudno uwierzyć, by ktoś mógł zrobić coś takiego maleństwu. Tym bardziej, że było to nieznajome dziecko i w niczym nie przeszkadzało mężczyźnie ani ono, ani jego rodzice.

Przebieg zdarzeń opisała wstrząśnięta mama noworodka. To było ich pierwsze wspólne wyjście. Całą rodziną postanowili pójść do pobliskiego sklepu Tesco, by zrobić zakupy. 

W markecie spotkali znajomą, która bardzo chciała zobaczyć  maleństwo. Mama dziecka wyjęła noworodka z wózka i wzięła w ramiona. Wtedy mężczyzna przechodzący obok nich podszedł i uderzył maluszka pięścią w główkę. Przerażeni rodzice od razu wezwali karetkę oraz policję, która aresztowała mężczyznę. 

Tłumaczenie 63-latka wydaje nam się całkowicie pozbawione sensu. Pan ów wyznał,  że uderzył dziecko, gdyż myślał, że jest lalką! Pozostaje tylko pytanie, dlaczego miałby uderzyć lalkę trzymaną w ramionach przez kobietę? 

Policja zatrzymała mężczyznę do wyjaśnienia sprawy. Na szczęście dziecku nic się nie stało i po obserwacji w szpitalu zostało wypuszczone do domu. 

Sytuacja, która wydarzyła się w biały dzień w Manchesterze, przyprawia nas o ciarki. Jak można było tak zrobić? Dlaczego ktoś zaatakował tak malutkie dziecko? Czy naprawdę człowiek nie może spokojnie pójść z dzieckiem do sklepu? 

Jesteśmy wstrząśnięci takim atakiem agresji wobec bezbronnego maluszka...

Zobacz koniecznie przerażające nagranie: Ta matka nie wiedziała, że w restauracji jest kamera! Jej zachowanie nas przeraziło!
Redakcja poleca: Czemu zmieniły się zasady podawania wit. K noworodkom? Mówi pediatra [WIDEO]
Jeszcze niedawno noworodki dostawały kropelki z wit. K przez prawie całe 3. miesiące życia – teraz to się zmieniło. Pediatra tłumaczy, dlaczego.

Ocena (2 oceny)

5.5
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

To Cię zainteresuje

Narzędzia dla mam

Więcej

Warto przeczytać

Zainspiruj się najnowszymi trendami