GRY
 
 

Co jest najważniejsze w życiu Elżbiety Bieńkowskiej?

Znana i odnosząca sukcesy pani polityk – tak większość osób postrzega Elżbietę Bieńkowską. Jednak czy kariera polityczna zawsze była dla niej najważniejsza?

Elżbieta Bieńkowska
fot. ONS.pl

Piastowała stanowisko Ministra Rozwoju Regionalnego, Ministra Rozwoju i Infrastruktury, była też Wiceprezesem Rady Ministrów, a obecnie pełni funkcję Europejskiego Komisarza ds. Rynku Wewnętrznego i Usług. Mogłoby się zatem wydawać, że praca jest i zawsze była priorytetem dla Elżbiety Bieńkowskiej. Jednak tuż po studiach Bieńkowska wyszła za mąż i bez reszty poświęciła się wychowaniu dwójki dzieci – syna i córki. Choć zawsze czuła, że jej powołaniem jest nie tylko rola żony i matki, kariera polityczna musiała zaczekać. Jak teraz pani komisarz radzi sobie z wychowywaniem trzeciego dziecka, 14-letniej już córki? Czy żałuje decyzji, którą podjęła w młodości i która rola jest dla niej najważniejsza: matki, żony czy polityka?
 
Ekskluzywny wywiad z Elżbietą Bieńkowską znajdziesz w magazynie Viva! (1/467)

Redakcja poleca: 10 najczęściej popełnianych błędów wychowawczych
Starasz się być świetnym rodzicem, a twój maluch nadal jest niegrzeczny? Czasem warto spojrzeć na siebie, by odkryć, gdzie leży problem...

Ocena (1 ocena)

4.0
Doładuj
Przeładuj