Lidl

W Lidlu są do zgarnięcia maskotki z animacji Disneya! Mają zachęcić dzieci do zdrowego odżywiania

Dla wielu rodziców zachęcenie dziecka do jedzenia owoców i warzyw jest prawdziwym utrapieniem. Teraz może się to okazać jednak odrobinę łatwiejsze. Lidl przygotował specjalną akcję lojalnościową, której celem jest wyrobienie zdrowych nawyków żywieniowych u najmłodszych.
Joanna  Biegaj
Lidl
Po Lidlakach przyszedł czas na kolejną akcję lojalnościową z maskotkami. Maluchy będą zachwycone, ponieważ będzie można zdobyć między innymi Svena z Krainy Lodu czy Simbę z Króla Lwa. Maskotki mają zapewnić najmłodszym dużo zabawy i dostarczyć całą masę radości, ale także zachęcić do jedzenia owoców i warzyw, które będą promowane przez bohaterów Disneya.

Akcja przebiega pod hasłem „Warzywa i owoce mają supermoce!”. Robiąc codzienne zakupy, można zbierać punkty, które następnie wymienia się na pluszowe postacie z bajek Disneya. Akcja rozpocznie się w poniedziałek, 30 sierpnia i potrwa do soboty, 16 października lub do wyczerpania zapasów.

Przy każdych zakupach, na które wyda się min. 50 zł w jednym ze sklepów Lidl Polska (podczas których zostanie zakupione przynajmniej jedno warzywo lub owoc) otrzyma się jedną pieczątkę. Aby dostać maskotkę, należy zebrać 20 pieczątek oraz dopłacić 1 grosz.

Jakie maskotki można zdobyć?

Wśród 6 limitowanych zabawek znajdziemy renifera Svena z Krainy Lodu, psa Pluto z Teraz Miki, Simbę z Króla Lwa, Tuptusia z bajki Bambi oraz świnkę Pua z bajki Vaiana.W sklepie Lidl będzie można znaleźć także 28 różnych artykułów z limitowanej kolekcji Disneya, w tym odzież dziecięcą, artykuły szkolne, książeczki czy kolorowanki.

Zobacz także: 
Redakcja poleca: Jak zrobić kotylion z papieru: łatwa instrukcja DIY
Kotylion to obowiązkowa ozdoba na Święto Niepodległości. Aby zrobić kotylion, potrzebujesz jedynie kawałka papieru, papierowej papilotki do ciastka i wydrukowanego na kartce orzełka, którego szablon znajdziesz na naszej stronie. Taki kotylion narodowy to proste zadanie. Dzięki naszej instrukcji szykowanie ozdób na 11 listopada stanie się niezłą frajdą. Podpowiadamy, jak zrobić prosty i efektowny kotylion z papieru.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy