Henio Majdan z misiem
fot. Instagram

Henio Majdan rozczula fanów i GRYZIE ucho popularnej zabawki. „Najukochańsza!”

Henio Majdan podbija serca internautów już od kilku miesięcy, ale tym razem widok maluszka gryzącego ucho popularnej zabawki na dobre rozczulił fanów Małgosi Rozenek.
Magdalena Drab
Henio Majdan z misiem
fot. Instagram
Małgosia Rozenek pokazała, jak na co dzień dba o edukację swojego 5-miesięcznego synka. Ale na zdjęciach widać, że zamiast korzystać z zalet popularnego interaktywnego pieska, mały Henio woli... gryźć jego ucho. Fani są zachwyceni, a przy okazji chwalą wybór zabawek dla dziecka.

Henio Majdan bawi się pieskiem

Choć Henio Majdan ma zaledwie 5 miesięcy, to Małgosia Rozenek nawet podczas zabawy dba, by jej syn nieustannie się uczył i rozwijał. Na najnowszych zdjęciach widać, jak celebrytka spędza wolny czas z najmłodszym dzieckiem: Henio siedzi w przestronnym fotelu i z zapałem gryzie ucho interaktywnej zabawki. „Z jakiegoś powodu ucho to ulubiona część ciała Henia, nawet do gryzienia podczas edukacji 🤭🤭🤭 także ucho mamy rozpracowane dokładnie 🤣” − napisała rozbawiona Małgosia.

Szczeniaczek uczniaczek marki Fisher-Price to bardzo popularny gadżet zarówno wśród dzieci, jak i rodziców. Zabawką zachwycają się też fani Rozenek: „Szczeniaczek uczniaczek jest świetny. Nasza córeczka dostanie od Mikołaja”, „To nasza najukochańsza zabawka” − piszą w komentarzach i relacjonują przygody swoich dzieci ze szczeniaczkiem: „U nas ucho było też ulubione, dlatego pewnie nie działa 😅 ostatnio synkowi się o nim przypomniało, a będzie miał w lutym 4 lata. Jeszcze włącza piosenki i się cieszy z misia”.

Faktycznie, Henio z pieskiem wygląda uroczo, a zabawka posłuży mu pewnie jeszcze długo.
 

Henio Majdan bawi się dokładnie takim modelem szczeniaczka od Fisher-Price. Sprawdź promocyjną cenę poniżej:
szczeniaczek uczniaczek
FISHER PRICE SZCZNIACZEK UCZNIACZEK
ALLEGRO
121,99 zł

Zobacz też:
Redakcja poleca: Małgorzata Rozenek zdradziła, kim są rodzice chrzestni jej dzieci. Zaskakujący wybór!
Jakiś czas temu gwiazda została spytana o to, czy ma już wybranych kandydatów na rodziców chrzestnych dla trzeciego syna. Oto, co powiedziała!
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy