wózek Henia Majdana
fot. instagram/m_rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan kupiła Heniowi LUKSUSOWY wózek! Mało kogo na taki stać!

Małgorzata Rozenek-Majdan zaszalała, kupując swojemu najmłodszemu synkowi bardzo drogi wózek. Spacerówka rzeczywiście wygląda pięknie, a mama malucha jest nią szczerze zachwycona.
Joanna  Biegaj
wózek Henia Majdana
fot. instagram/m_rozenek
W życiu synka Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana ostatnio dzieje się naprawdę bardzo dużo. Kilka dni temu, podczas meczu, maluch postawił swoje pierwsze kroki. Teraz jego mama pochwaliła się, że Henio ma nowy, wspaniały pojazd.

Małgorzata Rozenek-Majdan jest zachwycona wózkiem!

W czerwcową niedzielę „Perfekcyjna Pani Domu” wybrała się ze swoją rodziną do jednej z warszawskich restauracji. Podekscytowana mama zaprezentowała przy okazji swoim fanom, jak wygląda nowy wózek Henia.

„Henio ma, słuchajcie, nową brykę. Będę chciała Wam ją pokazać, bo jestem zachwycona. (...) To jest wózek z najnowszej kolekcji. Zobaczcie, jak pięknie wygląda. Piękna czarna chromowana... Chromowany stelaż. I naprawdę strasznie mi się podoba to, ale kiedyś wam na spokojnie zrobię storkę o tym wózku” – zapowiedziała Małgorzata Rozenek-Majdan.

Luksusowy wózek Henia Majdana

Producent wózka na swojej stronie internetowej zaznaczył, że spacerówka jest przeznaczona dla „modnych i nowoczesnych rodziców”. Z pewnością tacy właśnie są rodzice Henia!

Ceny wózków z tej najnowszej kolekcji wynoszą niekiedy aż... 8 tysięcy złotych! Jest to więc luksus, na który mało kto może sobie pozwolić.

Instagram/m_rozenek
Inne gwiazdy też zaszalały, kupując swoim dzieciom wózki, których cena zwala z nóg. Co myślicie o tak drogich wózkach? Warto, czy to jedynie fanaberia rodziców? 

Zobacz także: 
Redakcja poleca: Przyspieszenie porodu: jak naturalnie przyspieszyć poród?
Żeby naturalnie przyspieszyć poród, należy zrobić to w sposób bezpieczny zarówno dla ciężarnej, jak i dziecka. Wśród sprawdzonych metod na przyspieszenie porodu po terminie są m.in. spacer, masaż brodawek i piersi czy stosunek seksualny.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy