Lewandowscy zadomowili się w Hiszpanii
fot. Adobe Stock

Hiszpania będzie nowym domem Lewandowskich? Klara poszła tam do przedszkola!

Lewandowscy przebywają aktualnie wraz z dziećmi na Majorce. Możemy jednak mieć podejrzenia, że planują zostać tam na dłużej, ponieważ Klara Lewandowska rozpoczęła tam swoją przygodę z edukacją. Dziewczynka zaczęła uczęszczać do hiszpańskiego przedszkola.
Joanna  Biegaj
Lewandowscy zadomowili się w Hiszpanii
fot. Adobe Stock
Po przegranych meczach Robert Lewandowski poleciał z całą swoją rodzinę na Majorkę. Jego żona bardzo chętnie chwali się w sieci wspólnymi zdjęciami z wakacji. Małżonkowie spędzają razem romantyczne chwile, odpoczywają i „ładują baterie”.

Jest to także wyjątkowy czas dla starszej córki pary. Ostatnio Anna Lewandowska opublikowała zdjęcie, na którym pochwaliła się, że jej latorośl poszła do przedszkola. Klara pozowała z plecakiem i zmierzała w stronę czekającego na nią taty. Dumna mama fotografię opatrzyła słowami „Mój przedszkolak”. 

Klara Lewandowska poszła do przedszkola

Hiszpania nowym domem Lewandowskich?

Kilka tygodni temu media obiegła wieść, że Anna i Robert Lewandowscy kupili dom na Majorce. Choć para nie potwierdziła oficjalnie tych doniesień, można podejrzewać, że są one prawdziwe. Internauci dostrzegli, że Anna Lewandowska od dwóch tygodni przebywa w willi, która rok temu pojawiła się na sprzedaż w ofercie agencji nieruchomości.

Wysłanie starszej córeczki do hiszpańskiego przedszkola jest kolejnym argumentem potwierdzającym te doniesienia.
 

Zobacz także: 
Redakcja poleca: Lampion z dyni: jak go zrobić krok po kroku? [WIDEO]
Lampion z dyni to jedna z tradycji na Halloween. Gotowy lampion może zdobić dom przez całą jesień, a nie tylko w święto duchów. Podpowiadamy, jak go zrobić w kilku prostych krokach (i co zrobić, żeby przetrwał dłużej!). Jego wykonanie naprawdę nie jest trudne!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy