H&M powoli otwiera sklepy
fot. Adobe Stock

Koronawirus: H&M już otworzył pierwsze sklepy! W twoim mieście też?

Przedstawiciele sieci poinformowali, że otwarto wybrane sklepy w kraju. Jak zapewniają, wszystko jest zgodnie z rządowymi obostrzeniami i przepisami.
Agnieszka Majchrzak
H&M powoli otwiera sklepy
fot. Adobe Stock
Popularna sieciówka znalazła sposób, aby zgodnie z przepisami i rządowymi zaleceniami dotyczącymi kwarantanny społecznej móc jednak znowu otworzyć wybrane sklepy stacjonarne. Zobacz, gdzie możesz już zrobić zakupy w sklepach H&M.

H&M otwarty w 4 miastach Polski

Na kanałach społecznościowych H&M poinformowano, że otwarto cztery sklepy stacjonarne w:
  • Katowicach, ul. Stawowa 9
  • Zakopanem - ul. Krupówki 49
  • Wrocławiu - ul. Świdnicka 7
  • Sopocie - ul. Bohaterów Monte Cassino 55/57.

Jest to możliwe, gdyż wymienione sklepy nie znajdują się w galeriach handlowych, ale w budynkach wolnostojących. Dzięki temu można wznowić ich działalność.

Sklepy działają zgodnie ze wszystkimi aktualnymi zaleceniami Ministerstwa Zdrowia i Inspekcji Sanitarnej. Zakupów można dokonać w godzinach 11-19 - informują przedstawiciele sieciówki.

Redakcja poleca: Świąteczne prezenty dla dziecka wybierz w Hamleys! [WIDEO]
Szukasz oryginalnych pomysłów na gwiazdkowe prezenty dla dzieci? Zajrzyj koniecznie do pierwszego w Polsce sklepu z zabawkami Hamleys, w którym od 250 lat spełniają się marzenia dzieci!

Kupowanie w maseczkach i rękawiczkach

H&M przypomina o obowiązku przestrzegania w ich sklepach obostrzeń związanych z przebywaniem w miejscu publicznym w czasie epidemii koronawirusa:
„Wasze zdrowie i zdrowie naszych pracowników jest naszym największym priorytetem, dlatego dziękujemy za stosowanie się do powyższych wymagań" – możemy przeczytać w oświadczeniu.

Według zapowiedzi wkrótce ma zostać podjęta decyzja o otwarciu następnych sklepów.

H&M z dramatycznym spadkiem sprzedaży

Jak pokazują analizy rynkowe, H&M, jedna z największych światowych sieci handlowych zanotowała dramatyczny spadek sprzedaży. Przez pandemię koronawirusa w marcu sprzedaż spadła aż o 46 proc. Co prawda zakupy online wzrosły w tym czasie o 17 proc., ale to za mało, aby wyrównać spadek sprzedaży z zamkniętych sklepów stacjonarnych.

Z powodu pandemii H&M zamknął większość swoich sklepów na świecie – 70 proc. z 5 tys. sklepów. Szwedzka sieć zapowiedziała możliwość redukcji zatrudnienia, a także po raz pierwszy od wejścia na giełdę w 1974 roku nie wypłaci rocznej dywidendy.

Gdzie kupić ubranka i buty dla dzieci

Zamknięcie sklepów tak potężnej sieciówki to także ogromny cios dla jej klientów z całego świata. Firma słynie z ubrań w przystępnej cenie, niezłej jakości, aktualnych z bieżącymi trendami mody.

Tymczasem za oknami coraz cieplej i pewnie nie jedna mama staje przed dylematem kupna nowych ubrań dla dzieci na sezon wiosenno-letni. Na szczęście koronawirus nie zabił sprzedaży internetowej i jest w jej ofercie bardzo bogaty wybór ubrań i butów dla dzieci.
 

Jedną z najbardziej potrzebnych rzeczy do ubrania dla dziecka "na teraz" jest lekka, przejściowa kurteczka. Zobacz, jakie ładne wzory w supercenie są teraz do kupienia:


Źródło: ofeminin, rp.pl

Zobacz także:
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy