GRY
 
 

Szczur - horoskop chiński dla mamy

Co czeka cię w 2017 roku Ognistego Koguta według chińskiego horoskopu dla mamy? Sprawdź co mówią gwiazdy w horoskopie dla szczura!

szczur horoskop chiński
fot. Fotolia

Pieniądze

Ten rok będzie dobrym momentem na różne inwestycje oraz zakupy dla całej rodziny – takie, które wymagają głębszego przemyślenia. Może wreszcie czas spełnić marzenie o większym mieszkaniu, lepszym samochodzie albo kolejnym dziecku? Twoi bliscy też będą w lepszej sytuacji finansowej, a twoja intuicja i podpowiedzi dla nich pomogą im w rozwoju kariery lub w szkole. Dzięki dobrej znajomej z pracy zyskasz dodatkowe źródło zarobku, które przyniesie ci mnóstwo satysfakcji.
Redakcja poleca: Które kwiaty do was pasują? Kwiaty jak znaki zodiaku [WIDEO]
Każdy miesiąc ma przypisany kwiat lub dwa. Co mówią te kwiaty o tobie i twoim dziecku, na podstawie miesiąca waszych urodzin? Odpowiedź znajdziesz w kwiatowym horoskopie!

Praca i kariera

Podejmuj śmiało ważne decyzje, ten rok należy do ciebie! Kiedy zaczniesz się bardziej angażować, bardzo szybko zobaczysz pozytywne efekty. W pracy zyskasz nowe perspektywy, a twoi współpracownicy będą cię wspierać, co będzie miłym zaskoczeniem. Jeśli szukasz pracy – teraz ją w końcu znajdziesz, więc wysyłaj swoje CV (z pełnym opisem swoich zalet) na oferty, które cię interesują. Szczury, które są zadowolone ze swojej pracy, wreszcie będą miały okazję wykazać się i awansować - grono współpracowników będzie ci bardzo przychylne w 2017 roku.

Miłość i rodzina

Ten rok to czas gorącej miłości i wielu emocjonalnych chwil. Zacznij wymagać więcej od siebie, a mniej od partnera, bo przecież dobrze wiesz, że on się bardzo stara. W tym roku absolutnie nie będziesz szła na kompromisy, ale naucz się rozmawiać z dziećmi, ale też i z mężem. Staniesz się bardziej niezależna, twój partner to doceni, a twoje dzieci zobaczą swoją mamę w innym świetle.

Zobacz też: Mediacje rodzinne - sposób na rozwiązanie konfliktu?
Doładuj
Przeładuj