Ikea podpowiada rodzicom, jak wyczarować zabawę dla dziecka z domowych przyborów!
fot. adobe stock

Pracujesz w domu, nie wiesz, czym zająć dziecko? Zobacz, co podpowiada IKEA!

Rosyjski oddział IKEA postanowił zainspirować rodziców, którzy w trakcie pandemii łączą służbowe obowiązki z opieką nad dzieckiem w domu. Firma opublikowała grafiki, które pokazują, jak łatwo można zaaranżować supermiejsce do zabawy. Może wreszcie uda się spokojnie popracować.
Katarzyna Gałązkiewicz
Ikea podpowiada rodzicom, jak wyczarować zabawę dla dziecka z domowych przyborów!
fot. adobe stock
Izolacja społeczna, która trwa już ponad dwa miesiące, z pewnością daje się we znaki wielu rodzicom, a zwłaszcza tym, którzy mają małe dzieci. Konieczność pracy w warunkach domowych połączona z opieką nad dziećmi, które stale przebywają w domu, dla wielu osób może być już po prostu męcząca, trudna i obciążająca psychicznie. IKEA postanowiła wyjść naprzeciw potrzebom klientów i im pomóc. W jaki sposób?

Jak z domowych sprzętów wyczarować zabawę?

IKEA opracowała serię grafik–instruktaży, jak z domowych sprzętów stworzyć świetne miejsce do zabawy dla najmłodszych. Firma pokazuje rodzicom, jak w prosty sposób można zrobić z mebli i koców namiot czy bazę z poduszek na kanapie. Pomysły zaproponowane przez rosyjski oddział Ikei mogą sprawić mnóstwo frajdy niejednemu maluchowi! Część rodziców może pamięta je ze swojego dzieciństwa.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Строим DÖMIK! Думаете, чем еще заняться с детьми? ⠀ Постройте вместе с ними домик. Да-да, такой, как в детстве, который вы строили из табуретов, одеял и всего, что попадалось под руку. ⠀ Мы подготовили инструкции по созданию домиков – от классического VIGVÅM до неожиданной NORÅ. ⠀ Стройте домики по нашим проектам, создавайте свои и выкладывайте фотографии по хештегу #явдомикеИКЕА. Раз в неделю в наших соцсетях мы будем показывать подборку из фотографий ваших домиков. ⠀ Не упустите свою минуту славы! ⠀ #ОставайтесьДома #ИКЕАдомалучше #IKEA #ИКЕА

Post udostępniony przez Официальный аккаунт ИКЕАРоссия (@ikea_rus)

Chcesz skorzystać z pomysłów IKEA? Instrukcje dotyczące tworzenia konstrukcji do zabawy, zostały opublikowane w kanałach social media marki, takich jak Instagram czy Facebook. Koncern zachęca też rodziców do podzielenia się w mediach społecznościowych swoimi pomysłami na domowe zabawy z dzieckiem.

A jakie są wasze rodzinne pomysły na zabawę z dziećmi w domu? Podzielcie się z nami swoimi sposobami w komentarzach!

Źródło: wirtualnemedia.pl

Zobacz także:
Redakcja poleca: Jak zrobić statki z butelek i korka
Lubicie zabawy z wodą i nad wodą? mamy dla was super pomysł. Obejrzyjcie film i zróbcie statki z butelek i korka. Świetny pomysł na zabawę dla małych i dużych.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy