GRY
 
 

Dziwne (i trochę straszne) rzeczy, które robi każdy rodzic... Zobacz zabawny filmik

"Chuchnij mi tu" – mówi mama do dziecka, kiedy chce sprawdzić, czy umyło zęby. Czasem nie tylko wtedy... Zobacz, jakie dziwne (czasem obrzydliwe!) rzeczy robią rodzice. Ile z nich sama robisz?

Rodzice wąchają ubranka dzieci
fot. YouTube/BuzzFeedVideo
Przerażająca muzyka w tle, ciemny pokój i mama, która sięga pod poduszkę dziecka... "Mam ząbek!" mówi podekscytowana do stojącego obok taty i wrzuca mleczny ząb do słoika. "To już drugi" – cieszą się, gdy tata porządnie zakręca słoiczek. Ale to nie jedyna dziwna rzecz, którą robią rodzice...

Rodzice wąchają

Tak, wąchają. Zapachy z dziecięcych buzi, zapaszki z pupy, dziecięce ubranka (nie zawsze te wyjęte przed chwilą z pralki...). Rodzice wąchają nawet wtedy, kiedy nie muszą – i sprawia im to przyjemność!
Redakcja poleca: Dlaczego nasza redakcja angażuje się w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy?
Nie tylko wrzucamy pieniądze do puszek, ale same z tymi puszkami chodzimy. Czasem my, a czasem nasze dzieci. Poznaj powody, dla których redakcja mamotoja.pl wspiera WOŚP.

"Mamusia" i "tatuś"

Mamy mówią o sobie "mamusia" (a tatusiowie "tatuś", rzecz jasna). Bo kiedy dziecko o coś prosi, a mama jest zajęta, odpowiada "Daj mamusi chwilę". Dziecko nie musi prosić, czasem mama sama do siebie mówi "Mama potrzebuje trochę maminego soku".

Rodzice się chwalą...

...pierwszą kupą w nocniku. Czasem drugą. I trzecią. I każdą kolejną. To ważny moment, więc niemal każdy rodzic utrwala go na zdjęciu i... publikuje na portalu społecznościowym.

To nie jedyne dziwne (i przerażające, szczególnie dla nie-rodziców!) rzeczy, które robią rodzice. Mycie dzieci przy użyciu śliny (tak, tak, ile razy pośliniłaś palec, zanim starłaś dziecku resztki jedzenia lub innej niezidentyfikowanej substancji z twarzy?), sekretne słuchanie ulubionego zespołu córki... Zobacz ten zabawny filmik!Nam szczególnie spodobał się komentarz pod filmem "Zapomnieliście o tym, kiedy rodzice wchodzą do pokoju i gapią się na dziecko przez 5 sekund, a potem wychodzą"... Ile z tych dziwnych rzeczy sama robisz swojemu dziecku (i sobie!)? ;)

Polecamy: Rodzice zachowują się jak dzieci
Doładuj
Przeładuj