Jakub Rzeźniczak naśmiewa się z alimentów
fot. Instagram/jakubrzezniczak25, Instagram/magdalena___stepien

Jakub Rzeźniczak NAŚMIEWA SIĘ z alimentów, które musi płacić na dzieci!

Jakub Rzeźniczak zażartował ostatnio publicznie z płacenia alimentów na swoje dzieci. Zasugerował, że są one tak wysokie, że nie wystarcza mu pieniędzy na skompletowanie odpowiedniej garderoby. Miało być śmiesznie, wyszło... niesmacznie.
Joanna  Biegaj
Jakub Rzeźniczak naśmiewa się z alimentów
fot. Instagram/jakubrzezniczak25, Instagram/magdalena___stepien
Jakub Rzeźniczak jest ojcem dwójki dzieci: 4-letniej Inez i dwumiesięcznego Oliwiera. Piłkarz nie jest w związku z żadną z matek swoich dzieci. Magdalenę Stępień zostawił kilka miesięcy przed porodem. Modelka bardzo przeżyła rozstanie. Po porodzie wyznała, że nie ma oparcia w ojcu swojego dziecka.

Żart na temat alimentów

Jakub Rzeźniczak nie ma opinii przykładnego i zaangażowanego ojca, jednak wcale nie psuje mu to humoru. Piłkarz zażartował ostatnio w sieci z matek swoich dzieci, a dokładniej – alimentów, które musi im płacić.

Ostatnio na Twitterze Zbigniew Boniek opublikował zdjęcie Jakuba Rzeźniczaka i zażartował z jego zbyt krótkich spodni. „Kuba, co się dzieje, masz wodę w piwnicy?” – napisał były prezes PZPN.

„Alimentów tyle, że na spodnie nie starczyło” – zareagował piłkarz, starając się być zabawny. Żartobliwy komentarz został jednak bardzo negatywnie odebrany przez internautów. Większość osób była bardzo oburzona żartem piłkarza. Oto niektóre z komentarzy:

„No kur... takie to zabawne, Kuba? Boki zrywać”;
„Kobieta przeżywa dramat i pewnie przepłakała niejedną noc, a ty sobie jaja robisz?”;
„Ciebie bawi życie bez honoru?”.

W konsekwencji Jakub Rzeźniczak usunął swój komentarz.
 
Żart Jakuba Rzeźniczaka zdaje się bardzo nie na miejscu, zwłaszcza w świetle ostatnich wydarzeń związanych z byłą partnerką piłkarza. Modelka bardzo boleśnie zniosła rozstanie i samotne macierzyństwo. Traumatyczny poród i konflikt z ojcem dziecka sprawiły, że Magdalena Stępień dostała zalecenie psychoterapii.

Zobacz także: 
Redakcja poleca: Jak nie krzyczeć na dziecko – jak przestać krzyczeć? Jak krzyk wpływa na dziecko? [WIDEO]
Jeśli zastanawiasz się, jak nie krzyczeć na dziecko, najważniejszy krok do sukcesu masz już za sobą. Krzyczenie na dziecko przynosi bowiem fatalne skutki i wyrabia w maluchu nawyk rozwiązywania problemów podniesionym głosem. A to nie jest dobry kapitał na przyszłość. Psycholog wyjaśnia, czy można krzyczeć na dziecko, i jak przestać to robić.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy