Joanna Opozda - pierwsza rzecz dla dziecka
fot. Adobe Stock

Joanna Opozda kupiła pierwszą rzecz dla dziecka. Przyszła mama zalewa się łzami ze wzruszenia

Joanna Opozda pochwaliła się pierwszym zakupem dla swojego dziecka. Dla ciężarnej aktorki był to bardzo wzruszający moment. Z pewnością zrozumie ją wiele mam, które zapewne również mają w pamięci pierwszą rzecz kupioną dla maluszka.
Joanna  Biegaj
Joanna Opozda - pierwsza rzecz dla dziecka
fot. Adobe Stock
Joanna Opozda niedawno potwierdziła, że jest w ciąży. Aktorka w wydanym przez siebie oświadczeniu na Instagramie zaapelowała o uszanowanie jej prywatności. Teraz jednak przyszła mama podzieliła się z fanami ważnym dla niej wydarzeniem. Joanna Opozda pochwaliła się pierwszą zakupioną rzeczą dla maluszka. Nie obyło się bez łez, ale łez szczęścia i wzruszenia.

Pierwszy zakup Joanny Opozdy dla dziecka

Joanna Opozda zaczyna przygotowywać się do roli mamy. Aktorka pokazała na Instagramie zdjęcie pierwszego prezentu, jaki kupiła dla swojego maluszka.

„Pierwszy zakup dla mojego dziecka. Książeczka. Wzruszyłam się” – wyznała żona Antoniego Królikowskiego. Fakt kupienia pierwszej rzeczy dla swojego jeszcze nienarodzonego dziecka wzbudził w modelce bardzo wiele emocji. Przyszła mama nie mogła powstrzymać łez wzruszenia. W żartobliwy sposób zastanawiała się, co będzie dalej, skoro zakup zwykłej książeczki jest dla niej tak ogromnym przeżyciem.

„Tyle emocji przy książeczce. Strach pomyśleć, co będzie dalej” – wyznała 33-latka.

Instagram/asiaopozda
Joanna Opozda po przeczytaniu książeczki zastanawiała się również nad tym, czy rzeczywiście jest ona tak wzruszająca, czy może to kwestia buzujących hormonów. „Nie wiem, czy to hormony, czy ta książka jest taka piękna. Ale wzrusz” – podsumowała aktorka.

 

Zobacz także: 
Redakcja poleca: Piniata – jak ją zrobić? Instrukcja krok po kroku (film)
Piniata to coraz popularniejszy element dziecięcych przyjęć. Przedstawiamy prosty sposób, jak samodzielnie zrobić efektowną piniatę. Choć nie jest to skomplikowane, warto zabrać się do pracy z odpowiednim wyprzedzeniem, aby piniata zdążyła wyschnąć.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy