Justyna Żyła apeluje do byłego męża
fot. Instagram/justynazyla

Justyna Żyła do byłego męża: „Może byś pomyślał, jak relacje z dziećmi naprawić”

Od momentu rozwodu Justyny Żyły ze znanym skoczkiem trwa w mediach wzajemne wypominanie sobie różnych spraw przez byłych małżonków. Ostatnio Justyna zarzuciła Piotrowi, że ten nie interesuje się dziećmi.
Joanna  Biegaj
Justyna Żyła apeluje do byłego męża
fot. Instagram/justynazyla
Justyna i Piotr byli małżeństwem przez kilkanaście lat. Od momentu rozwodu chętnie komentują publicznie powody ich rozstania. Justyna Żyła wypomina byłemu mężowi, że np. płaci zbyt niskie alimenty na dzieci. Ostatnio również pod jednym z postów Piotra wypowiedziała się na temat jego relacji z synem i córką.

Wpis Piotra

W sobotę Piotr opublikował na swoim Facebooku żartobliwy wpis. Skoczek narciarski w specyficzny sposób życzył swoim fanom udanego weekendu „Sobota przemyśleń Pietra. W przyszłą sobotę może pomyślę. Miłego Weekendu”.
Redakcja poleca: Jak zrobić ludziki z kasztanów –​ instrukcja WIDEO
Ludziki z kasztanów i żołędzi robią jesienią wszystkie dzieci. To nie tylko świetna twórcza zabawa, ale również doskonałe ćwiczenie na poprawę sprawności rączek. Prezentujemy krótki film, który zainspiruje do stworzenia nie tylko figurek ludzików, ale również różnych zwierzątek.

Wymowny komentarz Justyny

Pod postem skoczka pojawił się także komentarz Justyny, w którym sugerowała ona mężczyźnie, żeby zainteresował się dziećmi i spróbował naprawić relacje ze swoimi pociechami. Była żona Piotrka pokusiła się o skomentowanie jego wpisu słowami: „Noo, dobre, może byś pomyślał, jak relacje z dziećmi naprawić”. Komentarz został jednak szybko usunięty.

[pisownia cytatów oryg. - przyp. red.]

Źródło: Facebook

Zobacz także:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy