Klara Lewandowska w dresie
fot. ons.pl screen/Instagram annalewandowskahpba

Lewandowska pokazała, co robi z Klarą w Niemczech - w jej życiu spore zmiany

Mama z córką są mocno "zapracowane". Ale nasze serce skradło ubranko Klary! Ma bajeczny wzór, a wybrała je sama dziewczynka. Rośnie mała faszonistka!
Agnieszka Majchrzak
Klara Lewandowska w dresie
fot. ons.pl screen/Instagram annalewandowskahpba
Sezon piłkarski trwa w najlepsze, dlatego rodzina Lewandowskich mieszka obecnie w domu w Monachium. Ania z córeczką Klarą są przy tacie Robercie Lewandowskim, którego klub Bayern Monachium bierze udział w rozgrywkach. Trenerka opisała na Instagramie, jak wygląda ich codzienne życie w Niemczech. Sporo różni się od tego w Polsce, ale największa rewolucja zaszła w życiu małej Klary!

Klara to już przedszkolak

Ania zdradziła, że 2-letnia Klara poszła już do przedszkola w Monachium. W Niemczech dzieci zaczynają edukację w Kindegarten od 3 lat, ale wcześniej mogą chodzić do tzw. Kinderkrippen - przedszkoli dla młodszych dzieci.

To sporo zmieniło w życiu codziennym sportowców - dzięki temu grafik rodzinny jest bardziej uporządkowany. Trenerka napisała, że dzień zaczynają o 7 rano, jedzą śniadanie, a następnie córeczka jest odwożona do przedszkola.

- Kiedy jesteśmy w Niemczech, nasza codzienność wygląda tak... 💁‍♀ Pobudka o 7:00, śniadanko z KLARCIA (zdrowo💪) , negocjacje przy wyborze stroju do przedszkola 🙈 (kto zna?🤦‍♀🤪 dzisiaj Dresik w 🦄🦄😍 - napisała Lewandowska.
Redakcja poleca: Kiedy dziecko jest gotowe, by pójść do przedszkola? - film
Kiedy dziecko jest gotowe do pójścia do przedszkola? Jakie umiejętności powinno posiadać?

2-letnia faszonistka

Mała Klara w maju skończyła 2 lata i coraz bardziej lubi stawiać na swoim. Jej mama napisała, że przy codziennym ubieraniu są negocjacje, co dziewczynka włoży na siebie. Tym razem wybór padł na dresik. Jest absolutnie odjazdowy, ma wzór w jednorożce i już jesteśmy w nim zakochane!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

"WYZWANIA MAMY" 😅 Kiedy jesteśmy w Niemczech, nasza codzienność wygląda tak... 💁‍♀ Pobudka o 7:00, śniadanko z KLARCIA (zdrowo💪) , negocjacje przy wyborze stroju do przedszkola 🙈 (kto zna?🤦‍♀🤪 dzisiaj Dresik w 🦄🦄😍 łapcie na @babybyann ) Potem praca, czasami duuuużo praaaaaacy 👌ale przecież TO KOCHAM, kiedy coś się dzieje. Po drodze z przedszkola szybkie zakupy, oczywiście na zmianę z telekonferencjami, mailami, pisaniem, noooo i social media - z Wami też uwielbiam mieć kontakt 😘 A popołudnie .. teoretycznie lubię planować, ale często czas tak szybko ucieka, że ostatnio zaczęłam doceniać spontaniczne akcje. Od kiedy jestem mamą słowo "PROBLEM" nabiera innego znaczenia, słowo "PLOTKA" jest nieistotne. Skupiajmy się na tym co w życiu ważne! 🙌 Jak jest u Was kochane Mamuski? PLAN czy SPONTAN? ▶️Ps. Na www.babybyann.pl kolejne nowości 🙌 Klara wybrała 😅 __________________________________ MUM CHALLENGE 😅 When we are in Germany, we have our daily routine ... 💁‍♀ Waking up at 7:00, breakfast with KLARA (healthy), negotiations when choosing a kindergarten outfit 🙈 Then its time for work, a lot of work but i love it, quick shopping,phone calls, e-mails, social media - I also love to have contact with you 😘 during the afternoon .. I theoretically like to plan things but often time is running out so fast that I recently began to appreciate spontaneous actions. Since I am a mother the word "problem" takes a different meaning, the word "gossip" is irrelevant. Let's focus on what's important in life! 🙌 #mama #dziecko#babybyAnn #annalewandowska #healthyplanbyann #fitmama #teammom #babybyAnn #baby #mom #work

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)


Dresiki we wzory z nietoperzami, jesiennymi liśćmi, motylami lub lamami można kupić w internecie na stronie Lewandowskiej babybyann.com. Są wykonane z bawełny z przędzy organicznej, uprawianej bez pestycydów i środków chemicznych. Dzięki temu materiał jest zdrowszy dla dziecka i bardziej wytrzymały. 
Jest modnie, kolorowo, ale i praktycznie! Idealnie na tę porę roku, ale nie tylko - przecież dresy są już od dawna ponadczasowe. 

Znalazłyśmy dla was kilka wzorów, równie uroczych, jak ma mała Klara, w bardzo przystępnej cenie:

Jak wygląda dzień Anny Lewandowskiej w Niemczech?

Kiedy Klara jest w przedszkolu, Anna pracuje. Prowadzi telekonferencje, pisze maile, odpisuje fanom w social mediach. Popołudnia rezerwuje już tylko dla rodziny. Stara się ich nie planować i stawia raczej na "spontaniczne akcje". - Od kiedy jestem mamą, słowo "PROBLEM" nabiera innego znaczenia, słowo "PLOTKA" jest nieistotne. Skupiajmy się na tym, co w życiu ważne! - wyznała trenerka.

Celebrytka pokazała, że ma dystans do wielu spraw i że to właśnie dzięki macierzyństwu nabrała tej umiejętności. Bo to prawda, urodzenie dziecka i stanie się matką niesamowicie wzmacnia kobiety. Przestajemy skupiać się na rzeczach nieistotnych, na które i tak nie mamy wpływu i łatwiej dostrzegmy to, co w życiu jest najważniejsze. Zgadzacie się? Podzielcie się swoim zdaniem w komentarzach.

Źródło: Instagram

Zobacz też: 
 
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy