GRY
 
 

Klockownia – takiego miejsca dla rodzin z dziećmi jeszcze nie było!

Ponad 100 tysięcy najróżniejszych klocków, strefy dla dzieci w różnym wieku, kulodromy i moc innych atrakcji - 3 grudnia rusza Klockownia, edukacyjny plac zabaw dla całej rodziny.

Klockownia
fot. materiały prasowe
Edukacyjny Plac Zabaw Klockownia – jedyne takie miejsce w Polsce mieści się w Galerii Renova na warszawskim Targówku.Na  podzielonej na 5 stref powierzchni 300 m2 można znaleźć ponad 100 tysięcy klocków o różnych kształtach, wielkości i strukturze, dostosowanych do potrzeb i upodobań  dzieci w każdym wieku.
  • W strefie Małe Paluszki na dzieci od 9. miesiąca do 5. roku życia czekają m.in. miękkie,  lekkie, łączące się na magnesy klocki Jolly Heap.
  • W strefie Majster w Akcji są m.in duże cegły klockowe Marioinex, z których można budować domy i inne duże konstrukcje.
  • W strefie Na cztery ręce na ekipy budowniczych czekają klocki Imagination Playground, dzięki którym można wznosić wspólnymi siłami monumentalne budowle.
  • W strefie Hocki Klocki można się bawić klockami Geomag, Kubix, Clicks i Lego.
  • Strefa Demolka to miejsce, gdzie dzieci mogą w bezpieczny sposób dać upust swojej energii, burząc konstrukcje z miękkich klocków.
Przeczytaj także: Najpierw klocki, potem tablet - radzi psycholog

Klockownia to nie tylko dobra zabawa dla całej rodziny, ale też edukacja. Wznosząc konstrukcje z klocków dzieci nie tylko się bawią, ale i uczą mnóstwa rzeczy, m.in. planowania, podstawowych praw fizyki czy współpracy. Po feriach zimowych będzie tu można skorzystać  z najróżniejszych warsztatów (np. matematycznych czy architektonicznych)  oraz uczyć się  angielskiego.

Adres Klockowni: Galeria Renova (1 piętro), Targówek, ul. Rembielińska 20

Więcej informacji znajdziesz
na stronie www Klockowni
na jej profilu na Facebooku

Zobacz także: Dlaczego warto pokochać plac zabaw?
Redakcja poleca: Plac zabaw to najlepsza szkoła pod słońcem [WIDEO]
Plac zabaw to o wiele więcej niż miejsce, w którym dzieci mogą się wyszaleć i nabić sobie guza. Nie wierzysz? Zobacz!
Doładuj
Przeładuj