kolorowanka
fot. materiały prasowe

Malowanki i książeczki kontrastowe dla malucha. Wybierzcie waszą ulubioną!

Szukasz kolorowanki lub ciekawej książeczki dla dziecka? Polecamy książeczki kontrastowe i malowanki dla maluchów już od 2. roku życia.
kolorowanka
fot. materiały prasowe
Moja pierwsza malowanka to seria książeczek z prostymi obrazkami do malowania kredką, pisakiem albo paluszkiem. Duże elementy łatwo wypełnić kolorem. Gotowe obrazki dziecko może uzupełnić naklejką. Proste polecenia zachęcą je do działania i podpowiedzą, jak pomalować obrazek. Książeczki przeznaczone dla dzieci od 2. roku życia. 
 

W serii ukazały się również książeczki kontrastowe dla najmłodszych dzieci – już od 10. miesiąca życia. To książeczki do wspólnego oglądania. Zachęcane przez rodzica dziecko wskazuje paluszkiem kształty, kolory, bohatera książeczki – pszczółkę, biedronkę, świetlika lub mrówkę, i nazywa je. Książeczki oparte na kontraście przyczyniają się do optymalnego rozwoju małego dziecka.
 
Redakcja poleca: Dlaczego warto zachęcać dziecko do kolorowania? 11 powodów [WIDEO]
Kolorowanie to nie tylko zabawa, ale duża korzyść dla rozwoju dziecka. Oto najważniejsze zalety kolorowania - od ćwiczenia rączki po nabieranie pewności siebie!
Oceń artykuł

Ocena 6 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy