GRY
 
 

Wielki piknik

To książka trzymająca w napięciu... bez słów. Do oglądania i opowiadania. Twórcza zabawa dla czytelnika w każdym wieku

książki dla dzieci, książka od 2. roku życia

Wielki piknik
Thè Tjong-Khing
Ene Due Rabe
Od 2. roku życia
Cena: 29 zł


"Wielki piknik" to kontynuacja książki obrazkowej "Gdzie jest tort?". Opowieść bez słów, do wielokrotnego oglądania, wspólnych poszukiwań i mówienia po swojemu. Fabuła jest następująca: państwo Psytulińscy wraz z przyjaciółmi postanawiają urządzić wielki piknik z tortami. Podekscytowane zwierzęta wyruszają w poszukiwaniu miejsca na majówkę. Gdy po kilku perypetiach docierają na polanę, okazuje się, że torty zniknęły. Bohaterowie ruszają w pogoń za złodziejaszkami, w tym miejscu pojawia się wątek kryminalny, a wraz z nim mylne tropy, nieodzowna jego część. Każda z postaci ma swój osobną historię, która rozwija się na każdej kolejnej stronie.

Finał jest rozbrajający i nie ma w nim ani krzty poprawności politycznej. Znakomita, twórcza zabawa dla czytelników, przepraszam, oglądaczy z każdego pokolenia.
Katarzyna Kubisiowska
Redakcja poleca: Co się dzieje w 40. tygodniu ciąży? [WIDEO]
Masz ochotę krzyczeć jak Rachel w serialu "Przyjaciele": Wyciągnijcie je ze mnie! Czy jesteś zupełnie spokojna i raczej wolałabyś odsunąć poród w czasie? Najważniejsze jest teraz dziecko. Maluch jest wielkości dużej dyni i już właściwie szykuje się, by Cię poznać! A czy Ty wiesz jak rozpoznać początek akcji porodowej?

Ocena (4 oceny)

5.3
Doładuj
Przeładuj