Kurtki i płaszcze Softshell z Lidla
fot. AdobeStock

Kurtki typu Softshell w ekstra cenach w Lidlu. Idealne na jesień!

Są wodoodporne, wiatroszczelne i wykonane z oddychających materiałów. Nam bardzo się podobają!
Milena Oszczepalińska
Kurtki i płaszcze Softshell z Lidla
fot. AdobeStock
Choć za oknami wciąż mamy upalne lato, nie da się ukryć, że wraz z końcem wakacji przychodzi czas na szykowanie jesiennej garderoby, zwłaszcza jeśli macie w domu przedszkolaków lub początkujących uczniów. Kupowanie wyprawki do przedszkola czy szkoły to jeden z ważniejszych elementów umilających ostatnie dni beztroskiej, wakacyjnej zabawy.

Oprócz typowych akcesoriów potrzebnych dziecku w nauce, trzeba też wyposażyć je w odpowiednie odzienie, żeby nawet w trakcie jesiennej szarugi było chronione od wiatru i deszczu. Idealnym rozwiązaniem, jeśli chodzi o kurtkę na jesień dla dziecka, jest Softshell. Jest lekki, wygodny, a przy tym dostatecznie ciepły i wodoodporny, dzięki czemu nadaje się na każdą, nawet deszczową aurę. Jeśli akurat szukacie tego typu kurtki dla waszych pociech, zajrzyjcie do Lidla. Od poniedziałku będą one w sprzedaży, w bardzo rozsądnych cenach!

Kurtki dla dzieci typu Softshell w Lidlu

Kurtki typu Softshell dla dzieci w Lidlu
Od poniedziałku, 2 września, w ofercie Lidla znajdziecie ciepłe, kolorowe Softshelle dla dzieci w rozmiarach od 86 do 116, czyli w sam raz dla przedszkolaków. Kurtki będą dostępne w czterech różnych wersjach kolorystycznych, dla dziewczynek i dla chłopców, wszystkie w cenie 39,99 zł. Dla starszych dzieci, noszących rozmiary 122-164 do wyboru będą kurtki lub płaszcze typu Softshell za 45 zł.
Kurtki i płaszcze Softshell dla młodzieży z Lidla
Wszystkie modele kurtek i płaszczy wykonane są z oddychających, wiatroszczelnych i wodoodpornych materiałów. W trosce o bezpieczeństwo dzieci wyposażone są w elementy odblaskowe. Oprócz tego mają wygodne kaptury z gumkami oraz boczne kieszenie zapinane na zamek.

Oferta obowiązuje od 2 do 7 września. Jeśli jednak przegapicie tę okazję w Lidlu, zajrzyjcie do sklepów internetowych. Tam również możecie kupić porządne, praktyczne kurtki na jesień dla dzieci w rozsądnych cenach.
Źródło lidl.pl  
Redakcja poleca: Mydlany trick, czyli jak pozbyć się zarazków z małych rączek
Nowy rok szkolny, zaczynamy od powtórki z biologii. Wiecie, że małe, dziecięce rączki mogą pomieścić nawet 150 różnych gatunków bakterii? Nie wszystkie mają złe intencje, ale sporo z nich potrafi nieźle narozrabiać. Jak się pozbyć niechcianych zarazków? Antybakteryjne naturalnie.
Doładuj
Przeładuj