Biedronka, promocje
Adobe Stock
Zakupy

Biedronka: popularne pieluszki w obniżonej cenie. Jest w czym wybierać!

Aż do końca maja w Biedronce kupimy pieluszki dla dziecka w bardzo atrakcyjnej cenie. Wystarczy mieć ze sobą specjalny kupon.

Skończyła się majówka, czas na zakupy! Jeśli zorientowałyście się, że kończą się wam pieluszki dziecięce, teraz jest najlepszy moment, żeby zrobić zapasy.

Jedzenie dla dziecka w 3 krokach wg Katarzyny Bosackiej [WIDEO]

Biedronka oferuje pieluszki w atrakcyjnej cenie

Sieć Biedronka przychodzi na pomoc wszystkim rodzicom. Popularne pieluchy DADA kupimy po przecenionej cenie. Na jednym komplecie można zaoszczędzić od 2 do 7 zł. Przy większych zakupach w portfelu zostanie spora suma!

Pieluchy DADA w obniżonej cenie znajdziemy w różnych rozmiarach:
 

  • Pieluchy DADA Pants Extra Care 4 Maxi 39 szt. (taniej o 7 zł)
  • Pieluchy DADA Pants Extra Care 6 XL 32 szt. (taniej o 7 zł)
  • Pieluchy DADA Extra Care 5 Junior 35 szt. (taniej o 7 zł)
  • Pieluchy DADA Extra Care 5 Junior 28 szt. (taniej o 5 zł)
  • Pieluchy DADA Extra Care 6 XL 26 szt. (taniej o 5 zł)
  • Pieluchy DADA Extra Care 1 Newborn 23 szt. (taniej o 3 zł)
  • Chusteczki nawilżane Dada Cotton Mix 64 szt. (taniej o 2 zł)

 

Specjalne kupony od sklepu Biedronka

Jedyny warunek skorzystania z promocji to posiadanie specjalnych kuponów. Znajdziecie je w magazynie „Dada&Rodzina”. Czasopismo jest dostępne w sklepach sieci Biedronka oraz w Internecie.

Wystarczy wyciąć kupon i przekazać kasjerowi przed dokonaniem wyboru płatności. Na wszystkim kuponach dostępnych w gazetce (wśród nich są też m.in. mleka, słoiczki czy kosmetyki dziecięce) zaoszczędzimy łącznie 100 zł! 

Oferta obowiązuje do poniedziałku 31 maja. Pieluszki DADA kupicie w atrakcyjnej cenie we wszystkich sklepach sieci Biedronka. 

Zobacz też:

nie będzie podwyżki 500 plus
Adobe Stock
Aktualności
Nie będzie podwyżki 500 plus. Rodziny dostaną mniej pieniędzy
Mimo wielu sugestii i obietnic rząd nie przewiduje podwyżki świadczenia 500 plus. Zwiększenie wydatków na 500 plus nie zostało bowiem uwzględnione w Wieloletnim Planie Finansowym Państwa. Polskie rodziny mogą czuć się zawiedzione, bo w ostatnich latach 500 plus mocno straciło na wartości.

Waloryzacja 500 plus to gorący temat: mówiło się o zwiększeniu świadczenia do 600 zł, a nawet 800 zł na dziecko. Rząd jednak ma inne plany. Wiadomo już, w jakich latach nie możemy spodziewać się podwyżki 500 plus. Nie będzie podwyżki 500 plus: co planuje rząd? Wiele rodzin liczyło na podwyżkę 500 plus. Konieczność podniesienia świadczenia dostrzegali też eksperci, twierdząc, że 500 plus jest dziś znacznie mniej warte niż w 2016 roku (nawet tylko 400 zł! ). „Wystarczyłoby poszukać oszczędności i np. wprowadzić progi dochodowe ” – przekonywali niektórzy ekonomiści. Rząd nie zdecydował się jednak na taki krok. Podwyżki 500 plus nie będzie, i to co najmniej przez kolejne 3 lata. Przyjęty 30 kwietnia Wieloletni Plan Finansowy Państwa 2021-2024 zakłada, że programy społeczne, takie jak 500 plus, Emerytura plus czy wsparcie z Funduszu Alimentacyjnego , będą kontynuowane. Nie przewiduje jednak zwiększenia wydatków na świadczenie 500 plus. Według zapisów w WPFP w najbliższych latach wydatki na program 500 plus będą wynosić 40,7-41,0 mld zł rocznie. To dokładnie tyle samo, ile państwo przeznacza dla rodzin obecnie. Ewentualna podwyżka musiałaby zostać uwzględniona podczas planowania budżetu, ale tak się nie stało.   Min. #Kościński dla @PAPinformacje : RM przyjęła obiegowo WPFP na lata 2021-2024. Posłuży on do przygotowania projektu ustawy #budżet na 2022 r. Głównym elementem jest tzw. Aktualizacja Programu Konwergencji, czyli dokument na podst. którego Rada #ECOFIN oceni naszą politykę gosp. pic.twitter.com/CADtuK6gJx — Ministerstwo Finansów (@MF_GOV_PL) April 30, 2021 Źródło: gov.pl Zobacz też: Rodzice czekają na 500 plus nawet 4 lata! Wniosek o urlop wychowawczy – co trzeba wiedzieć Zasiłki dla samotnej matki 2021

wyprawka
Adobe Stock
Poród
Wyprawka do szpitala dla noworodka i mamy: co zabrać na poród? [PEŁNA LISTA]
Wyprawka do szpitala to komplet wszystkich rzeczy potrzebnych w czasie porodu i pobytu w szpitalu. W wyprawce dla noworodka i mamy powinny znaleźć się dokumenty, wyniki badań, ubrania oraz kosmetyki. Torbę do szpitala trzeba spakować kilka tygodni przed planowaną datą porodu, aby o niczym nie zapomnieć. Warto wydrukować wcześniej listę niezbędnych rzeczy do szpitala, a także wiedzieć, czego nie powinna zawierać wyprawka do szpitala.

Wyprawka do szpitala to ważna sprawa. Jeśli dobrze spakujesz torbę do szpitala i wystarczająco wcześnie ją przygotujesz, da ci to poczucie, że kontrolujesz stresującą sytuację. Oprócz wyników badań i środków higienicznych w szpitalnej wyprawce dla noworodka i mamy powinny znaleźć się rzeczy, które pomogą ci lepiej poczuć się podczas pobytu w szpitalu. Zanim zaczniesz je kupować, sprawdź na stronie szpitala, w którym będziesz rodzić, co oferuje rodzącym. W niektórych placówkach ciężarne otrzymują koszule do porodu, wkładki poporodowe, rzeczy dla dziecka na pobyt w szpitalu (jeśli nie chcesz z nich korzystać, możesz mieć swoje). Zobacz, co zazwyczaj należy zabrać do szpitala na poród – zarówno poród fizjologiczny, jak i przez cesarskie cięcie: 1.  Wyprawka do szpitala dla noworodka 2.  Wyprawka do szpitala dla mamy : Dokumenty Wyniki badań Rzeczy na czas porodu Rzeczy po porodzie   3. Wyprawka do szpitala – lista do druku 4. Kiedy szykować wyprawkę do szpitala? 5. Czego nie powinna zawierać wyprawka do szpitala? 6.  Wyprawka do szpitala na powrót do domu Wyprawka do szpitala dla noworodka Wyprawka do szpitala to przede wszystkim rzeczy dla noworodka. Do torby do szpitala spakuj komplet ubranek potrzebnych dziecku po porodzie, czyli  wyprawkę dla noworodka . Podczas pobytu w szpitalu po porodzie przydadzą się także inne akcesoria: 20-30 pieluszek jednorazowych; paczka chusteczek nawilżanych; krem przeciw odparzeniom ; ubranka dla noworodka: 3 body rozpinane na całej długości, 3 pary śpioszków (lub 3 pajacyki); 2 bawełniane czapeczki (szwy nie powinny uciskać główki dziecka); 2 pary skarpetek; rękawiczki „niedrapki”; rożek, otulacz lub kocyk; ręcznik; 4 pieluchy tetrowe; płyn myjący polecany od 1....

samoopalacz w ciąży
Adobe Stock
Wygląd i samopoczucie
Samoopalacz w ciąży: czy w ciąży można używać balsamów brązujących?
Samoopalacz w ciąży to dobry pomysł, ale pod warunkiem, że wybierzesz kosmetyk bezpieczny dla ciężarnych lub delikatny balsam brązujący. Warto pamiętać, że ciąża to czas, gdy organizm może reagować inaczej na samoopalacze, kremy brązujące i kosmetyki do opalania. Wybrałyśmy najlepsze samoopalacze dla ciężarnych. Zapytałyśmy też dermatologa, jak bezpiecznie je stosować.

Samoopalacz w ciąży nie jest rozwiązaniem dla wszystkich ciężarnych, ale i tak to zdecydowanie lepszy pomysł niż opalanie. Wiadomo, że kobieta, która spodziewa się dziecka, nie powinna wylegiwać się w słońcu, bo przegrzewanie ciała może doprowadzić do przedwczesnych skurczów. Jeśli jednak przyszła mama nie chce mieć latem bladej skóry, może sięgnąć po bezpieczny balsam brązujący. Czy samoopalacz w ciąży jest bezpieczny? Wiele ciężarnych zastanawia się, czy można stosować samoopalacz w ciąży. Odpowiedź brzmi: tak, ale pod pewnymi warunkami. Samoopalacz w ciąży to proste rozwiązanie na uzyskanie ładnego kolorytu skóry, ale mało się mówi o tym, że stosowanie samoopalacza wymaga wiedzy. Zdaniem dermatologa, dr n. med. Aleksandry Jagielskiej, właścicielki kliniki medycyny estetycznej Sthetic, samoopalacze nie są bezpieczne w pierwszym trymestrze ciąży. „Głównym składnikiem samoopalaczy jest DHA-dihydroaceton. Teoretycznie cząsteczki tej substancji są zbyt duże, aby przenikać przez skórę, ale nie jest do końca pewne, czy są w pełni bezpieczne dla kobiet w ciąży. Samoopalacze mogą zawierać również inne substancje dodatkowe, które działają niekorzystnie. Niezadowalający bywa też efekt opalenizny. Jest ryzyko, że na skutek zmian hormonalnych w organizmie zamiast równomiernego kolorytu skóra będzie pokryta plamami” – wyjaśnia dr Jagielska. Jaki samoopalacz w ciąży? Dobry, czyli bezpieczny samoopalacz dla ciężarnych powinien: mieć krótki, naturalny skład; nie zawierać substancji zapachowych; mieć postać kremu lub balsamu; mieć działanie nawilżające i gładką konsystencję. W drugim i trzecim trymestrze ciąży wybieraj więc naturalne samoopalacze dla ciężarnych. Oto najlepszy wybór, jeśli wciąż zastanawiasz się, jaki samoopalacz kupić w ciąży. Uwaga na samoopalacze w spreju! Podczas aplikacji...

Nasze akcje
dziecko na szczepieniu
O szczepieniach

Szczególne znaczenie szczepień przeciw pneumokokom u niemowląt i dzieci w dobie pandemii COVID-19

Partner
Miasteczko Zmysłów 2
Małe dziecko

Odwiedź Miasteczko Zmysłów i poznaj jego atrakcje!

Partner
KINDER Niespodzianka WSCW
Rozwój dziecka

Poznaj świat emocji dziecka! Ruszyła akcja Widzę, Słyszę, Czuję, Wiem

Partner
Polecamy
Porady
ile dać na komunię
Święta i uroczystości

Ile dać na komunię w 2022: ile do koperty od gościa, dziadków, chrzestnej i chrzestnego

Maria Nielsen
Podróż kleszczowy
Poród naturalny

Poród kleszczowy: wskazania, powikłania, skutki dla matki i dziecka

Ewa Janczak-Cwil
co kupić na chrzest
Święta i uroczystości

Co kupić na chrzest? Prezenty praktyczne i pamiątkowe [GALERIA]

Joanna Biegaj
zapłodnienie
Starania o dziecko

Zapłodnienie: przebieg, objawy, kiedy dochodzi do zapłodnienia

Magdalena Drab
400 plus na żłobek
Aktualności

400 plus dla dziecka na żłobek: zasady, warunki, wniosek

Ewa Janczak-Cwil
Pierwsza komunia święta
Święta i uroczystości

Prezent na komunię: pomysły na prezenty modne i tradycyjne (lista)

Magdalena Drab
biegunka w ciąży
Zdrowie w ciąży

Biegunka w ciąży: przyczyny i leczenie rozwolnienia w ciąży i przed porodem

Ewa Janczak-Cwil
Pieniądze na dziecko
Prawo i finanse

Świadczenia na dziecko: co przysługuje po urodzeniu dziecka 2022? [ZASIŁKI, ULGI]

Małgorzata Wódz
Czop śluzowy
Przygotowania do porodu

Czop śluzowy – co to, jak wygląda, kiedy odchodzi?

Joanna Biegaj
plan porodu
Lekcja 2

Plan porodu: jak go napisać, czy jest obowiązkowy? Wzór do druku

Małgorzata Wódz
wyprawka dla noworodka wiosna
Noworodek

Wyprawka dla noworodka: wiosną to obowiązkowa lista! (ubranka i rzeczy do wózka)

Małgorzata Wódz
twardy brzuch w ciąży
Zdrowie w ciąży

Twardy brzuch w ciąży – kiedy napięty brzuch jest powodem do niepokoju?

Ewa Cwil
pozytywny test ciążowy
Ciąża

Pozytywny test ciążowy – co dalej? Kiedy test ciążowy jest fałszywie pozytywny?

Joanna Biegaj
plamienie implantacyjne
Objawy ciąży

Plamienie implantacyjne: co to jest, jak wygląda, ile trwa? Czy zawsze występuje w ciąży?

Małgorzata Wódz
jak ubrać dziecko na spacer
Pielęgnacja

Jak ubrać niemowlę i starsze dziecko na spacer, by nie było mu za zimno ani za gorąco?

Małgorzata Wódz
Pozycje wertyklane do porodu
Poród naturalny

Pozycje wertykalne do porodu: dlaczego warto rodzić w pozycji wertykalnej?

Dominika Bielas
wody płodowe
Przygotowania do porodu

Jak wyglądają wody płodowe? Jak je rozpoznać?

Beata Turska
9 miesięcy w 4 minuty: tak powstaje życie
Przebieg ciąży

Rozwój płodu tydzień po tygodniu – ten film wzruszy każdego!

Joanna Biegaj