Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wybrali imię dla synka
fot. ons.pl

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wybrali już imię dla synka!

Imię jest bardzo tradycyjne i jak twierdzi Małgorzata Rozenek, ma piękne brzmienie i pochodzenie. Celebrytka zdradziła też, dlaczego wolała nie mieć córki i ile przytyła.
Agnieszka Majchrzak
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wybrali imię dla synka
fot. ons.pl
Gospodyni telewizyjnego programu "Perfekcyjna pani domu" była w piątek gościem śniadaniówki "Dzień Dobry TVN" i podczas rozmowy uchyliła rąbka tajemnicy, jak nazwie z mężem synka, który ma przyjść na świat w czerwcu.

Rozenek lubi tradycyjne imiona

41-letnia gwiazda TVN jest obecnie w końcówce 5 miesiąca ciąży, którą znosi wyśmienicie. Małgorzata z Radosławem sporo podróżują, a obecnie są na nartach z dziećmi w Austrii. Para wspólnie wychowuje dwóch synów Małgosi z poprzedniego związku.

"Perfekcyjna" nie raz już mówiła, że jest fanką tradycyjnych imion dla dzieci. Dlatego także trzeciemu synkowi nadała takie imię.

"Jest tradycyjne. (...) Wiedzieliśmy, że jeśli kiedykolwiek byłby chłopak, to właśnie o takim imieniu. Nie jest to imię po członku rodziny, ale bardzo podoba nam się geneza tego imienia i jego brzmienie" - powiedziała w wywiadzie dla TVN. Nie zdradziła jednak nic więcej. "Wszystko może się jeszcze zdarzyć, bo to różnie bywa, wolałabym jeszcze nie zdradzać" - dodała.
Redakcja poleca: Klara Lewandowska ma urodziny! [CZEGO ŻYCZY JEJ REDAKCJA MAMOTOJA.PL]
Córeczka Roberta Lewandowskiego kończy rok! Zobaczcie na naszym filmie, czego jej życzymy z okazji urodzin. A może dołączycie się do życzeń redakcji? Zapraszamy, wystarczy kliknąć „udostępnij”!

Dlaczego nie córka?

Małgorzata ma już dwójkę synów z poprzedniego małżeństwa z aktorem Jackiem Rozenkiem - 14-letniego Stanisława i 10-letniego Tadeusza. I chociaż wszyscy wokół życzyli jej w trzeciej ciąży córeczki, Rozenek wolała mieć synka. Dlaczego?

"Ja nie wiem, czy byłabym dobrą mamą dla dziewczynki. Może też dlatego, że nigdy jej nie miałam. Ja marzyłam o chłopcu. Wydawało mi się, że takie wejście do naszego domu dziewczynki, mogłoby zaburzyć harmonię" - wyjaśniła.

Ile przytyła "Perfekcyjna"?

Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła też, ile przytyła w ciąży do tej pory. Jest to 15 kilogramów i jak sama powiedziała celebrytka - szykuje się na to, że jej waga jeszcze wzrośnie. W poprzednich ciążach gwiazda stacji TVN przytyła 30 kilogramów. Rozenek wielokrotnie otwarcie mówiła o tym, że w ciąży przybiera na wadze w zauważalny sposób.

Najnowsze badania naukowców donoszą, że płeć dziecka to loteria, której nie da się zaplanować, czy jednak słusznie Małgorzata Rozenek uważa, że córeczka mogłaby zaburzyć harmonię w jej rodzinie? Jakie jest wasze doświadczenie? Napiszcie w komentarzach!

Źródło: plotek.pl, onet.pl

Zobacz też:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Popularne tematy