Małgorzata Rozenek zaplanowała edukację dla małego Henia
fot. Instagram/m_rozenek

Małgorzata Rozenek zaplanowała już Heniowi edukację... na kilkanaście lat!

Prezenterka wyznała, że jej najmłodszy synek pójdzie do tej samej szkoły, co jego starsi bracia. Dobrze zorganizowana mama?
Aleksandra Zaborowska
Małgorzata Rozenek zaplanowała edukację dla małego Henia
fot. Instagram/m_rozenek
Małgosia została zapytana o to, jak stymuluje rozwój Henia. Gwiazda odpowiedziała, że już doskonale wie, gdzie maluch pójdzie… do szkoły!

Małgorzata Rozenek o planach edukacyjnych małego Henia

Rozenek-Majdan nie tylko wybrała już szkołę dla najmłodszego członka rodziny - wyznała również, że może liczyć na wielkie wsparcie bliskich w wychowywaniu synka.

„My go bardzo kochamy. Wyrywamy go sobie z rąk, mamy wspaniałą pomoc przy Henryku. Babcie bardzo go kochają... Na pewno pójdzie do szkół, do których chodzą moi chłopcy. Jestem z tego bardzo zadowolona” – powiedziała Małgorzata.

Przypominamy, że starsi bracia Henryka mają obecnie 10 i 14 lat. Synowie Małgosi i Jacka Rozenka uczęszczają do prywatnej polsko-francuskiej szkoły, która mieści się na warszawskiej Sadybie, a roczne czesne za naukę waha się tam w granicach 20-30 tys. zł za ucznia. Ich świetnie zorganizowana mama zaplanowała już więc najmłodszemu dziecku bardzo ekskluzywną edukację…
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pozytywnych bohaterów trzeba przedstawiać swoim dzieciom od samego początku. Henio poznał właśnie Simbę - odważne lwiątko 🦁, które wydobyło z siebie najlepsze cechy, by ratować kolejne pokolenia. Kto z Was, oglądając „Króla Lwa”, nie uronił choć małej łzy wzruszenia? Film porusza szereg uniwersalnych wartości, bliskich każdemu człowiekowi - miłość, przyjaźń czy zaufanie. Myślę, że wszyscy w tej historii znajdziemy coś o czym później możemy porozmawiać ze swoim dzieckiem. Warto pozostać wrażliwym na te wartości, bo mały Simba może nas wiele nauczyć 😊 Gdy Henio będzie większy, na pewno zadbam o wspólne oglądanie klasyki Disneya. Póki co, opowiadam mu bajki do uszka i cieszymy się wspólnymi chwilami ❤️ @disney_polska @smyk #Disney #DisneyPolska #SMYK #COOLCLUB #DisneyKlasykaŁączyPokolenia

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Źródło: pomponik.pl, Instagram

Zobacz też:
Redakcja poleca: Czy dziecko może nie chodzić do szkoły, tylko uczyć się w domu? - film
Nie podoba ci się klasyczny model edukacji? Wolałabyś, by twoje dziecko było traktowane indywidualnie? Masz dość szkolnych skostniałych zasad? Chciałabyś mieć większy wpływ na to, jaką wiedzę zdobywa dziecko? Zastanów się nad domową edukacją i obejrzyj film, na czym ona polega.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy