Małgosia Rozenek boi się koronawirusa
fot. Instagram

Rozenek BOI SIĘ o dzieci: „Ciekawe, ile do tej szkoły pochodzą?”

Małgosia Rozenek obawia się pandemii koronawirusa i nie wie, czy jej synowie będą bezpieczni w szkole. O radę zapytała fanów.
Magdalena Drab
Małgosia Rozenek boi się koronawirusa
fot. Instagram
Małgorzata Rozenek planuje we wrześniu posłać dwóch starszych synów do szkoły. Ale im bliżej początku roku szkolnego, tym Rozenek ma więcej obaw i wątpliwości. Strach przed koronawirusem sprawił, że gwiazda zapytała fanów o zdanie. Największy lęk wzbudza w niej kontakt starszego Tadzia i Stasia z najmłodszym Heniem oraz z dziadkami.

Małgosia Rozenek nie pośle dzieci do szkoły?

Dzieci prawdopodobnie wrócą jesienią do szkół mimo trwającej pandemii koronawirusa. Wielu rodziców ma jednak wątpliwości, czy w placówkach będzie bezpiecznie i czy ścisły rygor sanitarny będzie przestrzegany. Podobnie myśli Małgosia Rozenek, która już we wrześniu musi zdecydować, czy wysłać dwóch starszych synów z powrotem do szkoły. W jej ocenie szalejąca pandemia najbardziej może zaszkodzić małemu Heniowi oraz dziadkom, z którymi dzieci mają częsty kontakt.

„Powoli już szykujemy się na rozpoczęcie roku szkolnego, mam trochę obaw, szczególnie, że mamy niemowlaka w domu i częsty kontakt z rodzicami, wiec troska o nich jest duża” − wyznała Rozenek w nowym poście na Instagramie. Lęk gwiazdy jest całkiem zrozumiały, tym bardziej że trudno sobie wyobrazić chociażby zachowywanie odpowiedniego dystansu w szkołach, a niektórzy eksperci apelują np. o wprowadzenie nauczania hybrydowego. Wątpliwości Gosi podzielają także inni rodzice, którzy chwalą ją za rozsądne podejście do tematu koronawirusa: „Fajnie, ze chociaż Pani ma poukładane w głowie i nie zaprzecza, ze pandemia istnieje” − piszą pod jej zdjęciem.

Ale nie brakuje i takich, którzy negują pandemię, a jako dowód podają przykłady innych krajów (Szwecja, Holandia), w których dzieci chodzą już do przedszkoli i szkół i w których nie zanotowano wzrostu zachorowań. „Bądźmy ostrożni, ale nie dajmy się zwariować” − napisał ktoś inny. (Przypominamy, że za zatrzymanie dziecka w domu i uchylanie się od obowiązku szkolnego może grozić kara nawet do 10 tysięcy zł!) Wierzymy, że Małgosia Rozenek podejmie własną, słuszną decyzję. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dzień dobry ☀️ lato się chyba skończyło 🤷‍♀️ pora wyciągnąć z szafy cieplejsze ubrania, ale jest coś takiego w pięknej, polskiej, złotej jesieni, że ja się nią cieszę 😁 🍁🍂☀️ co prawda w tym roku ze względu na sytuację epidemiologiczną zrezygnowaliśmy z wyjazdu za granicę, to lato w Polsce mieliśmy piękne 😁 więc przyjście jesieni nie będzie dramatem 😜 chłopcom na pewno będzie łatwiej wrócić do szkoły (od marca!) tylko ciekawe ile do tej szkoły pochodzą? 🤷‍♀️😁 powoli już szykujemy się na rozpoczęcie roku szkolnego, mam trochę obaw, szczególnie, że mamy niemowlaka w domu i częsty kontakt z rodzicami, wiec troska o nich jest duża. Jakie jest Wasze zdanie? Boicie się? Czy patrząc na doświadczenia z innych krajów, nie ma czego?

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)


Zobacz też:
Redakcja poleca: Małgorzata Rozenek zdradziła, kim są rodzice chrzestni jej dzieci. Zaskakujący wybór!
Jakiś czas temu gwiazda została spytana o to, czy ma już wybranych kandydatów na rodziców chrzestnych dla trzeciego syna. Oto, co powiedziała!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy