GRY
 
 

Jesteś mamą, idź na kawę – świetna akcja w Warszawie

Jesteś mamą? Nie siedź z dzieckiem w domu, wyjdź poza najbliższy park. Idź na kawę! – zachęca nowa warszawska akcja społeczna „Mama idzie na kawę”. Na czym polega akcja?

mama idzie na kawę
fot. mat. prasowe akcji „Mama idzie na kawę”
Akcja „Mama idzie na kawę” ruszyła 15 maja i potrwa przez miesiąc, do 15 czerwca 2014. Udział w niej bierze kilkadziesiąt niesieciowych kawiarni i niezależnych firm, często stworzonych przez młodych rodziców, takich jak np. mokotowska kawiarnia „Kubek w kubek”, której właścicielki są jednocześnie współorganizatorkami kampanii. Jedna z nich, Joanna Onoszko, mówi o akcji:
– Zachęcamy młode mamy do wyjścia z domu, zaczerpnięcia oddechu, poszukania inspiracji. Uważamy, że każda mama zasługuje na chwilę dla siebie. Beztroską rozmowę, oderwanie się od codzienności, wyjście na dobrą kawę i przyjemność zakupów. Uruchamiamy akcję społeczną, by pokazać mamom, że warto nie rezygnować ze swojego stylu życia, lecz szukać inspiracji do dalszego rozwoju, bez zamykania się w kokonie macierzyństwa.

W ramach akcji „Mama idzie na kawę” od 15 maja do 15 czerwca kawiarnie wspierające projekt będą serwować każdej mamie (oraz tacie!) z dzieckiem do lat 10 oraz każdej kobiecie w ciąży kawę z 50% rabatem. Do tego rodzice otrzymają katalog z kuponami rabatowymi, w którym niezależne, polskie marki modowe, designerskie i dziecięce, oferują swoje produkty z 10-20% rabatem.

Akcję wspiera fundacja MaMa. Listę miejsc biorących udział w akcji znajdziecie na www.mamaidzienakawe.pl
Redakcja poleca: Rodzice na zajęciach dzieci - co dają mamom? Film
Co zajęcia dla dzieci dają mamom? Szereg korzyści! Mamy mają okazję do wyjścia z domu, a z zajęć czerpią pomysły na jeszcze fajniejsze zabawy ze swoimi dziećmi. Zobacz, co rodzice robią na zajęciach dla dwulatków!

Ocena (1 ocena)

6.0
Doładuj
Przeładuj