Sześcioraczki z Tylmanowej
fot. screen/@szescioraczki_pl_sextuplets

„Misiaki w komplecie” - nowe zdjęcie sześcioraczków z Tylmanowej rozczula

Urocze kombinezony zdecydowanie dodają im słodyczy, ale i twój maluszek może się też tak prezentować!
Dominika Bielas
Sześcioraczki z Tylmanowej
fot. screen/@szescioraczki_pl_sextuplets
Filip, Tymon, Zosia, Kaja, Mela oraz Malwina rosną jak na drożdżach, a świadczyć może o tym ostatnia fotografia, jaką postanowiła podzielić się w sieci ich mama. „Misiaki w komplecie 🐻🐻🐻🐻🐻🐻I to wystarczy ❤️” - napisała na Instagramie Klaudia Marzec. Do wpisu dołączyła zdjęcie sześcioraczków, które ubrane są w jesienne kombinezony. Wyglądają w nich jak małe misiaczki. Internauci się zachwycili, a pod postem szybko zaczęły pojawiać się komentarze.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Klaudia Marzec (@szescioraczki_pl_sextuplets)

Nas też urzekły te małe misiaczki, dlatego znalazłyśmy dla was podobne kombinezony, by wasze maluszki mogły wyglądać równie uroczo. 

Szczęście razy sześć

Pierwsze w Polsce sześcioraczki urodziły się w Krakowie w maju tego roku. Dzieci przyszły na świat przez cesarskie cięcie w 29. tygodniu ciąży w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie. Noworodki ważyły od 890 g do ok. 1300 g. Maluszki do domu wypisywane były stopniowo nie tylko ze względu na konieczność badań, ale też, by przyzwyczajać rodziców do nowej sytuacji. 10 września ze szpitala wypisany został ostatni maluszek z rodzeństwa. Jak widać, cała szóstka rośnie zdrowo!

Źródło: Instagram

Zobacz także:
Redakcja poleca: Jak przygotować dziecko do pójścia do przedszkola? [WIDEO]
Aby dobrze przygotować dziecko do pójścia do przedszkola, należy umożliwić mu wcześniejszy kontakt z innymi dziećmi oraz pozwolić na poznanie przedszkola, do którego będzie uczęszczało. Warto również czytać książki o przedszkolu dla dzieci, a także – o czym często rodzice zapominają – zadbać o swoje pozytywne nastawienie, to też ma duże znaczenie!
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy