Malwina Bakalarz śpiewa religijną pieśń
fot. Youtube/Baku Family

Nowa twarz Bakusiowo – nagrała piękną pieśń religijną. Fani są wzruszeni!

Autorka bloga co jakiś czas zaskakuje fanów muzycznymi parodiami matki. Tym razem pokazała coś, czego nikt się nie spodziewał. Przygotujcie chusteczki!
Milena Oszczepalińska
Malwina Bakalarz śpiewa religijną pieśń
fot. Youtube/Baku Family
Malwina Bakalarz, autorka Bakusiowo.pl, żona i ma mama dwójki dzieci, nieraz udowodniła już, że oprócz budowania społeczności mam skupionych wokół jej bloga, doskonale idzie jej także śpiewanie coverów. Jej wersje utworów „Weź nie pytaj”, „Mama ostrzegała” czy „Ona by tak chciała”, biją rekordy popularności na youtubie i znają je chyba wszystkie mamy (i nie tylko!). Teraz blogerka pokazała, że nie tylko śpiewanie parodii idzie jej znakomicie. Tuż przed świętami wielkanocnymi zdecydowała się na nagranie kolejnego utworu, tym razem na poważnie. Wykonała przepiękną pieśń religijną pt. „Schowaj mnie”. Posłuchajcie!

Bakusiowo śpiewa anielskim głosem pieśń „Schowaj mnie”

Na co dzień Malwina Bakalarz stara się swoją działalnością raczej rozbawiać przemęczone mamy i dodawać im otuchy, ale tym razem zdecydowała się na coś zupełnie innego. Dosłownie na kilka dni przed Wielkanocą wypuściła religijny utwór w swoim wykonaniu. Jak przyznała, zrobiła to „ze specjalną dedykacją dla jej dziewczyn z insta”. Zaśpiewała przepiękną piosenkę, którą w oryginale wykonuje chrześcijański zespół uwielbienia Hillsong, a która w polskim tłumaczeniu nosi tytuł „Schowaj mnie”.
Redakcja poleca: SIDS, czyli zespół nagłej śmierci łóżeczkowej u niemowląt: jak zapobiegać?
SIDS to zespół nagłej śmierci łóżeczkowej, który dotyka niemowląt. Dzieci są pozornie zdrowe, ale pewnego dnia nie budzą się już ze snu. Jednak rodzice nie są bez szans! Można zmniejszyć ryzyko SIDS i skutecznie zapobiegać nagłej śmierci łóżeczkowej niemowląt. Sprawdź, co to za choroba, i które dzieci są szczególnie zagrożone SIDS.

Jak blogerka skomentowała swój nowy występ?

Na swoim profilu na Instagramie Malwina Bakalarz napisała: „Matko... kamień na żołądku, serce na ramieniu, gul w gardle... Jeszcze nigdy dotąd nie stresowałam się tak, puszczając coś w świat. Bo to już nie jest parodia. To na serio. Mam nadzieję, że wam przypadnie do gustu i wleje w wasze serca trochę nadziei w tych trudnych czasach”.

Blogerka opublikowała utwór wczoraj, 7 kwietnia, a już ma on prawie 100 tysięcy wyświetleń na youtubie. Fani piszą, że słuchają go bez przerwy i że to ich ulubiona pieśń, a w wykonaniu Bakusiowo jest tak wzruszająca, że nie mogą powstrzymywać łez. Wam też się podoba?

Zobaczcie też oryginalną wersję utworu w wykonaniu Hillsong Worship:

Źródło: Youtube, Instagram

Zobacz także:
Oceń artykuł

Ocena 6 na 4 głosy

Zobacz także

Popularne tematy