Pokój córeczki znanej pary jest wprost bajeczny! Lubicie takie słodkie aranżacje?

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski pochwalili się, jak wygląda pokoik ich małej królewny. Jest przeuroczy!
Jan Dąbrowski, znany m.in. z programu The Voice Kids, wraz ze swoją partnerką, Sylwią Przybysz, zostali rodzicami 14 stycznia. Szybko pochwalili się zdjęciami z córeczką, zdradzili też, jak ją nazwali. Otóż dziewczynka ma na imię Pola. Para pokazała też przepiękny pokoik córki. Króluje w nim oczywiście róż!

Bajkowy pokój Poli Dąbrowskiej

Zakochani młodzi rodzice postanowili urządzić córce pokój po królewsku. Utrzymany jest w różowych barwach, ale delikatnych, pastelowych, czyli w zgodzie z trendami. Sylwia i Jan zdecydowali się też na modne obecnie wytapetowanie jednej ściany i to ona zwraca na siebie największą uwagę w pokoiku. Dopełnieniem różu są szare elementy, które doskonale wkomponowują się w całość.

Fotel – ważny element niemowlęcego pokoju

Choć nie wszyscy rodzice przewidują miejsce na fotel w przestrzeni dla niemowlaka, jest on bardzo praktycznym i przydatnym meblem, choćby do karmienia. Niezależnie od tego, czy karmimy dziecko piersią czy butelką, powinniśmy przyjmować wygodną pozycję do karmienia. Wówczas nie tylko nam, ale i dziecku będzie przyjemniej. Sylwia i Jan widać zadbali o każdy detal w pokoju Polu, a więc wygodnego fotela również nie mogło w nim zabraknąć. Przypuszczamy, że teraz oboje spędzają na nim na zmianę bardzo dużo czasu.

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski zostali rodzicami w bardzo młodym wieku. Gdy tylko ogłosili ciążę latem 2019 roku, byli mocno krytykowani w internecie za to, zdecydowali się na rodzicielstwo tak wcześnie. Para wydawała się jednak nie przejmować nieprzychylnymi komentarzami i sukcesywnie przygotowywała do nowej roli.
Jak wam się podoba pokoik, który stworzyli dla swojej córeczki Poli?

Zobacz też:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy