Małgosia i Paweł z programu Rolnik szuka żony
fot. Instagram/rolnikwszpilkach

Rolniczka Małgosia pokazała syna Rysia. Do kogo jest podobny?

Małgosia nie mogła się powstrzymać, żeby nie pochwalić się fanom nowym ubrankiem synka. Rzeczywiście, jest rewelacyjne!
Milena Oszczepalińska
Małgosia i Paweł z programu Rolnik szuka żony
fot. Instagram/rolnikwszpilkach
Małgosia i Paweł to para, która poznała się i zakochała w sobie w czwartej edycji programu „Rolnik szuka żony”, choć w ich przypadku bardziej adekwatnie tytuł brzmiałby „Rolniczka szuka męża”. Obserwując uczestników poszczególnych edycji, można zauważyć, że ostatecznie niewielu singlom udaje się poznać tę wymarzoną drugą połówkę w programie, ale Małgosi i Pawłowi szczęśliwe się to udało.

Para zdążyła już nawet wziąć ślub i powitać na  świecie potomstwo. Syn Rysio urodził się w lutym tego roku. W pierwszych miesiącach jego życia Małgosia bardzo sporadycznie dzieliła się zdjęciami chłopca, jednak ostatnio chętniej i częściej publikuje jego fotografie. Ostatnio nie mogła się powstrzymać przed pochwaleniem się nowym wdziankiem synka. Jest przesłodkie!

Syn Małgosi Borysewicz w bluzie z logo „Rolnik szuka żony”

Rolniczka opowiedziała swoim fanom na Instagramie, w jaki sposób spędziła ostatni weekend z rodziną i przy okazji dodała zdjęcie, na którym widać Rysia w bluzie z logo programu „Rolnik szuka żony” i nadrukowanym imieniem chłopca. Internautom bardzo się ten strój spodobał. Od razu pojawiły się też komentarze, że malec jest przystojniakiem, więc na pewno nie będzie musiał długo szukać dla siebie żony.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgosia Borysewicz (@rolnikwszpilkach)

Wam też podoba się pomysł na bluzę z wydrukowanym imieniem dziecka? Tu możecie zamówić podobne:

Redakcja poleca: Klara Lewandowska ma urodziny! [CZEGO ŻYCZY JEJ REDAKCJA MAMOTOJA.PL]
Córeczka Roberta Lewandowskiego kończy rok! Zobaczcie na naszym filmie, czego jej życzymy z okazji urodzin. A może dołączycie się do życzeń redakcji? Zapraszamy, wystarczy kliknąć „udostępnij”!

Do kogo podobny jest syn Małgosi i Pawła?

W tej kwestii zdania są podzielone. Pod postem jedna z internautek napisała, że Rysio to „czysty tata”. Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź Małgosi. Rolniczka skomentowała tę wypowiedź słowami: „no co ty…istny Gosiaczek”. Sprawa jest zatem nierozstrzygnięta (co zresztą typowe w przypadku pytań o podobieństwo maluszków do rodziców. Ile osób, tyle opinii). Najważniejsze, że chłopiec zdrowo rośnie i wnosi do rodziny wiele szczęścia.

Źródło: instagram

Zobacz też:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy