Cristiano Ronaldo zatrzymał autobus dla małego fana
fot. ONS.pl

Wielka gwiazda zatrzymuje autobus, aby uściskać małego fana [WIDEO]

Ten wielki sportowiec ma ogromne serce dla maluchów. Ten piękny gest kolejny raz udowodnił, że sława nie zabiła w nim wrażliwości. Zobacz, jak pomógł choremu chłopcu.
Agnieszka Majchrzak
Cristiano Ronaldo zatrzymał autobus dla małego fana
fot. ONS.pl
Piłkarz reprezentacji Portugalii często krytykowany jest za swój narcyzm i próżność, jakby była to jedyna rzecz, poza piłką nożną, na której się skupia. To głęboko krzywdzące dla Ronaldo. Gwiazda Juventusu Turyn od lat jest bardzo mocno zaangażowana w działalność charytatywną. Ronaldo bardzo chętnie włącza się w akcje, dzięki którym może pomóc swoim najmłodszym fanom. Tym razem gracz Juventusu spełnił marzenie 11-latka chorego na białaczkę.

"Cristiano, przytul mnie"

W ten weekend gwiazda sportowa Cristiano Ronaldo znowu zabłysnęła pełnią swojego blasku. Reprezentacja Portugalii pokonała Holandię i zdobyła puchar Ligii Narodów. Do kolekcji trofeów na koncie Ronaldo dołączyła 31 statuetka, którą wywalczył w klubach piłkarskich i w reprezentacji swojego kraju.

Media obiegły nie tylko zdjęcia wygranej Portugalii, ale i piękny gest, jaki wykonał Ronaldo wobec schorowanego chłopca. Kiedy autokar z piłkarzami wracał do hotelu z Estadio do Bessa po treningu przed finałem Ligi Narodów z Holendrami, gwiazda futbolu zauważyła malucha stojącego na ulicy i trzymającego transparent z napisem "Cristiano, przytul mnie".
Redakcja poleca: „Dzieci z Alleppo nie stanowią zagrożenia terrorystycznego. To są sieroty i trzeba im pomóc” – apeluje prof. Alicja Chybicka
Czy polscy rządzący otworzą swoje serca na pomoc dzieciom z Syrii? Dlaczego Polska Akcja Humanitarna uważa, że adopcja dzieci z Alleppo to nienajlepszy pomysł? Jaki głos w tej sprawie zabrali członkowie Parlamentarnego Zespołu ds. Dzieci?

Uścisk, który da siłę do dalszej walki z chorobą 

Eduardo Moreira kilka dni temu skończył 11 lat i marzył o tym, aby spotkać swojego idola. Chłopiec, jak donoszą media, od urodzenia choruje na białaczkę. Ronaldo nie potrafił przejść obojętnie wobec takiej prośby. Powiedział kierowcy autokary reprezentacji, aby przerwał jazdę. Samochód zatrzymał się i Ronaldo zaprosił do środka swojego małego fana.

Piłkarz uściskał chłopca i porozmawiał z nim, zrobili wspólne zdjęcia, a także złożył na koszulce Eduarda autograf z dedykacją. Radość chłopczyka była nie do opisania. Jak podano w mediach, "urodzinowym marzeniem Eduardo było poznanie ulubieńca i uściskanie go, aby otrzymać energię do dalszej walki".

Wszystkich zachwycił piękny gest portugalskiego napastnika. Cristiano Ronaldo można lubić lub nie, ale trzeba doceniać jego ogromną wrażliwość na potrzeby dzieci i chorych osób. Także swoim życiem prywatnym dowodzi, jak ważna jest dla niego rodzina. Piłkarz jest dumnym ojcem czwórki dzieci.

Źródło: tvn24.pl, onet.pl, ekstraklasatrolls.pl

 [content:0_25599,0_21046,1_3505,2_1281:PsychologicalTest]  
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy